1-Serena Williams (JAV) - Jill Craybas (JAV) 6-3, 6-3
3-Justine Henin-Hardenne (Belgija) - Julia Vakulenko (Ukraina) 7-5, 6-1
8-Jennifer Capriati (JAV) - Myriam Casanova (Šveicarija) 6-1, 6-3
11-Jelena Dokic (Serbija) - Elena Baltacha (D.Britanija) 6-3, 1-6, 6-4
14-Eleni Daniilidou (Graikija) - Jelena Kostanic (Kroatija) 6-2, 6-2
15-Elena Dementieva (Rusija) - Angelika Roesch (Vokietija) 6-2, 6-1
18-Conchita Martinez (Ispanija) - Milagros Sequera (Venesuela) 5-7, 7-5, 6-1
21-Elena Bovina (Rusija) - Saori Obata (Japonija) 7-6, 2-6, 8-6
23-Lisa Raymond (JAV) - Stephanie Foretz (Prancūzija) 6-3, 6-3
28-Laura Granville (JAV) - Alina Jidkova (Rusija) 6-1, 6-4
31-Elena Likhovtseva (Rusija) - Lindsay Lee-Waters (JAV) 4-6, 6-2, 8-6
33-Svetlana Kuznetsova (Rusija) - Bea Bielik (JAV) 6-1, 6-3
Flavia Pennetta (Italija) - Corina Morariu (JAV) 6-3, 6-2
Marlene Weingartner (Vokietija) - Jane O`Donoghue (D.Britanija) 6-4, 6-2
Cho Yoon-jeong (Pietų Korėja) - Cristina Torrens Valero (Ispanija) 7-5, 1-6, 9-7
Barbara Schett (Austrija) - Marta Marrero (Ispanija) 6-1, 6-2
Mary Pierce (Prancūzija) - Ansley Cargill (JAV) 6-0, 6-0
Marie-Gaianeh Mikaelian (Šveicarija) - Marissa Irvin (JAV) 7-5, 2-6, 8-6
Maria Elena Camerin (Italija) - Lilia Osterloh (JAV) 6-1 6-4
Maria Sharapova (Rusija) - Ashley Harkleroad (JAV) 6-2, 6-1
Alicia Molik (Australija) - Dinara Safina (Rusija) 6-1, 4-6, 6-4
Akiko Morigami (Japonija) - 32-Tamarine Tanasugarn (Tailandas) 6-4, 6-3
Aniko Kapros (Vengrija) - 19-Meghann Shaughnessy (JAV) 6-3, 6-2
Popietinėse vyrų varžybose vienintelis rungtyniavęs pirmojo aštuntuko žaidėjas iškovojo pergalę - trečioji turnyro raketė ispanas Juanas Carlosas Ferrero (Chuanas Karlosas Fereras) be didesnių vargų 6:2, 6:1, 6:3 susitvarkė su prancūzu Jeanu-Rene Lisnard`u (Žanu-Rene Lisnaru):
11-Jiri Novak (Čekija) - Luis Horna (Peru) 3-6, 7-6, 6-1, 6-1
26-James Blake (JAV) - Todd Larkham (Australija) 6-3, 6-1, 6-1
30-Jarkko Nieminem (Suomija) - Fernando Verdasco (Ispanija) 6-7 (8-10), 6-4, 4-6, 6-3, 6-3
Raemon Sluiter (Olandija) - 20-Yevgeny Kafelnikov (Rusija) 7-5, 3-6, 2-6, 6-2, 6-3
Wayne Arthurs (Australija) - Alberto Martin (Ispanija) 7-6 (7-3), 6-1, 7-6 (7-4)
Wesley Moodie (Pietų Afrika) - Marc Rosset (Šveicarija) 6-4, 6-4, 6-4
Nicolas Escude (Prancūzija) - Konstantinos Economidis (Graikija) 7-6 (9-7), 6-4, 7-6 (7-5)
Frederic Niemeyer (Kanada) - 22-Felix Mantilla (Ispanija) 6-4, 7-6 (8-6), 4-6, 7-6 (7-3)
Takao Suzuki (Japonija) - Dick Norman (Belgija) 7-6 (10-8), 6-4, 7-6 (7-3)
Sargis Sargsian (Armėnija) - Alex Bogdanovic (D.Britanija) 6-1, 6-3, 6-2
Stefano Galvani (Italija) - Julien Boutter (Prancūzija) 6-3, 2-6, 1-6, 6-2, 8-6
Alexander Popp (Vokietija) - Hicham Arazi (Marokas) 6-4, 7-6 (7-5), 6-3
Robin Soderling (Švedija) - 21-Martin Verkerk (Olandija) 6-3, 6-4, 6-7 (5-7), 6-1
Michael Llodra (Prancūzija) - David Sanchez (Ispanija) 6-3, 6-4, 6-7 (8-10), 6-3
Andre Sa (Brazilija) - Mariano Puerta (Argentina) 6-2, 3-2, trauma