Kiek kitaip pasižymėjo Paulius Paknys, kuris Lenkijoje buvo išvytas iš aikštės.

Austrijos "Erste liga" 12 turas

"Dornbirn" 0 - 3 "SKNV St. Polten"

Austrijos pirmoje lygoje ir toliau tiesiog tragiškai rungtyniauja "Dornbirn" ekipa su Juliumi Raliukoniu. Futbolininkas iš Lietuvos vėl aikštėje praleido visas 90 minučių, tačiau akivaizdžių turnyro autsaiderių nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo.

Austrijos "Bundesliga" 11 turas

"SV Mattersburg" 3 - 2 Linco LASK

Dvejų įvarčių deficito panaikinti nesugebėjo ir pralaimėjimą patyrė LASK klubas su gynėju Vidu Alunderiu. Lietuvos rinktinės atstovas po keitimo aikštėje pasirodė 50-ąją minutę ir buvo įspėtas.

Azerbaidžano čempionato 5 turas

"Mugan" 1 - 6 Baku "Inter"

Azerbaidžano čempionate vienas favoritų Baku "Inter" klubas svečiuose nepaliko nė menkiausių šansų "Mugan" ekipai.

Antroje susitikimo pusėje du įvarčius pelnė puolėjas Robertas Poškus, kuris žaidė be keitimų.

Danijos "SAS" lygos 12 turas

"HB Koge" 0 - 2 "Kobenhavn"

Aurelijaus Skarbaliaus auklėtiniai netapo lengvu grobiu vienai tituluočiausių Danijos komandų. "Koge" ekipos saugas Rytis Leliūga rungtyniavo nuo 81-osios minutės.

Latvijos "Virsliga" 33 turas

Rygos "Skonto" 1 - 6 Liepojos "Metalurgs"

Latvijos futbolo grandų dvikovoje tarp "Skonto" ir "Metalurgs" komandų, svečiai triumfavo sunkiai tikėtinu rezultatu 6:1. Be keitimų nugalėtojų gretose žaidė ekipos kapitonas Tomas Tamošauskas.

Suomijos "Ykkonen" lygos 26 turas

"FC PoPa" 3 - 4 Helsinkio "Atlantis"

Suomijos antrosios pagal pajėgumą lygos pirmenybes rezultatyvia pergale užbaigė Sauliaus Širmelio auklėtiniai, tačiau "Atlantis" ekipos nuo iškritimo į dar žemesnę lygą tai neišgelbėjo.

Paskutiniame sezono mače du įvarčius pelnė Artūras Rimkevičius. Jis bei Gediminas Butrimavičius, Pavelas Leusas, Tomas Sirevičius ir Audrius Veikutis nugalėtojų gretose žaidė be keitimų, o Giedrius Barevičius aikštę paliko jau per pridėtą laiką taktiniais sumetimais.

Baltarusijos dublerių čempionato 23 turas

Minsko "MTZ-Ripo" 2 - 1 Minsko "Dinamo"

Prie pergalės Baltarusijos dublerių čempionate dviem įvarčiais prisidėjo iki 68-osios minutės žaidęs buvęs "Kauno" futbolininkas Vygantas Zubavičius.

Baltarusijos čempionato 23 turas

Minsko "MTZ-Ripo" 0 - 2 Minsko "Dinamo"

Nesėkmę patyrė Vladimiro Romanovo remiamas "MTZ-Ripo" klubas. Nuo pralaimėjimo komandos neišgelbėjo ir visas 90 minučių aikštėje praleidęs Donatas Strockis bei po pertraukos pakeistas Vytautas Lukša.

Estijos "Meistriliiga" 31 turas

"FC Kuressaare" 0 - 3 Silamiajės "Kalev"

Po pertraukos visus tris įvarčius pelnę "Kalev" futbolininkai praktiškai užsitikrino antrąją poziciją Estijos čempionate. Eimantas Valaitis ir Kazimieras Gnedojus nugalėtojų gretose žaidė be keitimų, pastarasis buvo įspėtas. Evaldas Užkuraitis po keitimo aikštėje pasirodė 75-ąją, o Vitalis Stankevičius - 60-ąją minutę. V. Stankevičius buvo įspėtas.

Narvos "Trans" 1 - 0 Talino "Kalev"

Prieš čempionato autsaiderius vargais negalais tris taškus iškovojo "Trans" klubas, kuriame žaidžia gynėjas Tomas Rimas. Kaip įprasta, lietuvis "Trans" gynybą "cementavo" visą susitikimą.

Graikijos "Superliga" 7 turas

"Ergotelis" 0 - 0 "Aris"

Prieš vieną stipresnių Graikijos komandų atsilaikė ir tašką iškovojo Lietuvos rinktinės saugo Deivido Česnauskio atstovaujamas "Ergotelis" klubas. Lietuvis žaidė be keitimų. Turnyro lentelėje "Ergotelis" ekipa užima trečiąją poziciją, tačiau jau 7 taškais atsilieka nuo Pirėjo "Olympiakos" ir Atėnų "Panathinaikos" klubų.

Ukrainos "Vyša liha" 10 turas

Zaporožės "Metallurg" 1 - 3 "Dnepr"

Jau per pirmąjį pusvalandį tris įvarčius praleido ir atsitiesti nesugebėjo du lietuvius savo gretose turinti "Metalurg" komanda. Lietuvos rinktinės saugas Mindaugas Kalonas žaidė be keitimų, o Darius Miceika aikštę paliko iš karto po pirmojo kėlinio.

"Illičivets" 0 - 2 "Metallist"

Kitas "lietuviškas" Ukrainos klubas "Illičivets" praleido du įvarčius, ir patyrė dar vieną nesėkmę. Buvęs Marijampolės "Sūduvos" gynėjas Mantas Samusiovas rungtyniavo 90 minučių.

Slovakijos "Corgon liga" 13 turas

"Ružomberok" 0 - 0 Dunaiska Stredos "DAC1904"

Lygiosiomis susitikimą baigė Egidijaus Majaus ir Mariaus Kazlausko atstovaujama "DAC" ekipa. E. Majus šį kartą nerungtyniavo, o M. Kazlauskas ant vejos praleido visą mačą.

Lenkijos "Unibet I liga" 15 turas

Katovicų "GKS" 2 - 1 "Flota"

Po truputį savo žaidimą įgauna "GKS" ekipa, kuriai atstovauja veteranas iš Lietuvos Gražvydas Mikulėnas. kuris vėl į aikštę buvo išleistas atsakingu momentu.

Lenkijos "Ekstraklasa" 10 turas

Kielcų "Korona" 1 - 2 Gdynės "Arka"

Dvejų "lietuviškų" klubų akistatoje Tado Labuko ekipa pranoko Pauliaus Paknio klubą. P. Paknys žaidė iki 87-osios minutės, kai užsidirbo raudoną kortelę. T. Labukas po keitimo ant vejos pasirodė 72-ąją minutę. Pergalingą įvartį "Arka" 89-ąją minutę, kai pasižymėjo buvęs "Kauno" legionierius Adrianas Mrowiecas.

Varšuvos "Polonia" 2 - 1 Vodzislavo "Odra"

Tris taškus išvykoje prarado dvejų lietuvių atstovaujama "Odra" ekipa. Svečiai nerealizavo 11 metrų baudinio jau per arbitro pridėtą laiką, nors skirtumą sušvelnino tik 88-ąją minutę ir turėjo puikią progą išsigelbėti.

Deivydas Matulevičius žaidė nuo 60-osios, o Tomas Radzinevičius nuo 67-osios minutės.