"Inter" klubas į priekį įsiveržė sužaidus vos 6 minutes, kai po Estebano Cambiasso smūgio kamuolys atsimušė į gynėją Emiliano Moretti ir atsidūrė vartų tinkle.

Jose Mourinho auklėtiniai turėjo progų įtvirtinti pranašumą ir tą padarė 31 minutę, kai po to paties E. Cambiasso perdavimo pasižymėjo vienas prieš vartininką iššokęs jaunasis Mario Balotelli.

Dar iki didžiosios pertraukos varžovų triuškinimą pradėjo serbas Dejanas Stankovičius, kuris pelnė įspūdingą įvartį iš aikštės vidurio po nevykusio vartininko Amelia bandymo išmušti kamuolį.

66 minutę po Wesley Sneijderio perdavimo ketvirtą įvartį įmušė veteranas Patrickas Vieira, o varžovų žeminimą užbaigė gynėjas Maiconas.

Tuo tarpu Turino "Juventus" ekipa namuose su "Fiorentina" komanda sužaidė taikiai 1:1

Turino "Juventus" 1 - 1 "Fiorentina"

5' [0 - 1] Juan Vargas

19' [1 - 1] Amauri

"Genoa" 0 - 5 Milano "Inter"

6' [0 - 1] Esteban Cambiasso

31' [0 - 2] Mario Balotelli

45' [0 - 3] Dejan Stankovic

66' [0 - 4] Patrick Vieira

71' [0 - 5] Maicon

1. Inter 8 6 1 1 19-5 +14 19
2. Sampdoria 7 5 1 1 12-6 +6 16
3. Juventus 8 4 3 1 12-7 +5 15
4. Fiorentina 8 4 3 1 8-5 +3 15
5. Genoa 8 4 1 3 14-16 -2 13
6. Chievo 7 3 2 2 9-6 +3 11
7. Udinese 7 3 2 2 11-9 +2 11