Svečiai iš Bavarijos į priekį išsiveržė 42-ąją minutę, kai Luca Toni smūgį atrėmė "Freiburg" vartininkas, bet pirmasis prie kamuolio suskubo puolėjas Thomasas Mulleris.

68-ąją minutę "Bayern" klubas pirmavo jau 2:0, kai po to paties T. Mullerio pakelto kamuolio iš krašto, šeimininkų žaidėjas Du-Ri Cha įsimušė jį į savus vartus.

Nors Stefanas Reisingeris "Freiburg" ekipos atsilikimą sušvelnino iki 1:2, tačiau teisėjo švilpukas paskelbė "Bayern" klubo pergalę.

Pergales iškovojo ir pirmajame ketverte esančios komandos - Bremeno "Werder" bei Gelzenkircheno "Schalke". Savo varžovus taip pat įveikė ir Frankfurto "Eintracht", "Niurnberg" bei "Koln" klubai.

"Stuttgart" 1 - 2 Gelzenkircheno „Schalke"

24' [0 - 1] Ivan Rakitič

73' [1 - 1] Cacau

76' [1 - 2] Kevin Kuranyi

„Koln“ 1 - 0 „Mainz“

42' [1 - 0] Milivoje Novakovič

Frankfurto "Eintracht" 2 - 1 „Hannover“

24' [1 - 0] Nikos Liberopoulos

68' [1 - 1] Jiri Stajner

74' [2 - 1] Alexander Meier

„Freiburg“ 1 - 2 Miuncheno "Bayern"

42' [0 - 1] Thomas Müller

68' [0 - 2] Du-Ri Cha (į savus vartus)

90' [1 - 2] Stefan Reisinger

"Nurnberg" 3 - 0 Berlyno "Hertha"

18' [1 - 0] Daniel Gygax

26' [2 - 0] Albert Bunjaku

60' [3 - 0] Albert Bunjaku

Bremeno "Werder" 2 - 0 "Hoffenheim"

18' [1 - 0] Claudio Pizarro

22' [2 - 0] Per Mertesacker

14' Eduardo („Hoffenheim“) nerealizavo 11 metrų baudinio

"Hamburg" 0 - 0 Leverkuseno "Bayer"

1 Bayer 9 6 3 0 18-5 +13 21
2 Hamburg 9 6 3 0 20-8 +12 21
3 Schalke 9 6 1 2 13-6 +7 19
4 Werder 9 5 3 1 16-6 +10 18
5 Bayern 9 4 3 2 15-8 +7 15
6 Hoffenheim 9 4 2 3 15-9 +6 14
7 Mainz 9 4 2 3 12-14 -2 14