Moterų suaugusiųjų kumitė komanda (Jurgita Januškaitė, Agnietė Pukaitė, Justina Šiurnaitė) iškovojo bronzos medalius. Komandinėje kata rungtyje Lietuvos vyrų komanda (Karolis Čiutra, Remigijus Šadas, Antanas Grižas) taip pat laimėjo trečiąją vietą.

Individualiose rungtyse pasižymėjo Laima Grižaitė, iškovojusi ketvirtą vietą kata rungtyje, ir Heraldas Mockevičius, užėmęs trečiąją vietą veteranų kumitė rungtyje.

Jaunimo pasaulio čempionato prizininkais individualiose rungtyse tapo:

Elona Šukytė, kumitė +57 kg, 3 vieta
Mindaugas Kinderis, kumitė, -75 kg, 3 vieta
Remigijus Šadas, kumitė, +75 kg, 3 vieta.

Jaunimo komandinėse rungtyse mišrioje kumitė (Robertas Murauskas, Dovydas Žymantas, Audrius Dobrovolskas, Simona Dičiūnaitė, Evelina Merkytė) užėmė trečiąją vietą, vaikinų kumitė (Remigijus Šadas, Karolis Čiurta, Audrius Dobrovolskas) iškovojo sidabrą, vaikinų kata (Remigijus Šadas, Karolis Čiutra, Antanas Grižas) užėmė antrąją vietą, merginų kata (Agnietė Pukaitė, Karolina Pociūtė, Greta Petraitytė) taip pat laimėjo antrąją vietą.

Jaunių (16–17 m. amžiaus grupėje) individualioje kata rungtyje pasaulio čempionu tapo Dovydas Žymantas. Audrius Dobrovolskas individualioje kumitė rungtyje (+70 kg) užėmė antrąją vietą, o Evelina Merkytė (iki 53 kg) kumitė rungtyje – trečiąją vietą.

Pasaulio čempionato programoje vyko karatė mokinių (kohai) tarptautinis turnyras, kuriame taip pat sėkmingai dalyvavo mūsų šalies atstovai, iškovoję prizines vietas ir medalius.

Individualiose rungtyse Gediminas Borkertas (11–13 m.) kata ir kumitė iškovojo antrąsias vietas, Matas Norvilas (11–13 m.) kumitė – trečiąją vietą, Vaidotas Dobrovolskis (16–17 m.) kumitė – antrąją vieta, Tomas Skirmantas (14–15 m.) kumitė – antrąją vietą, Dovilė Karvelytė (16–17 m.) kumitė – pirmąją vietą, Rugilė Šleiniūtė (16–17 m.) kata ir kumitė – antrąsias vietas.

Komandinėse rungtyse mišrioje kumitė (14-15 m., Modestas Kuvykas, Armandas Bunius, Bernardeta Dauparaitė, Lina Zakarauskaitė) iškovojo trečiąją vietą, merginų kumitė (14-15 m., Bernardeta Dauparaitė, Lina Zakarauskaitė, Sandra Mitkutė) – trečiąją vietą, merginų kata (14-15 m., Lina Zakarauskaitė, Sandra Mitkutė, Simona Didžiokaitė) – trečiąją vietą.

Lapkričio 26–29 dienomis Lietuvos šotokan karatė rinktinė dalyvaus Austrijoje vyksiančiame Europos čempionate.