Antrąją vietą šioje klasėje iškovojo Lenkijos buriuotojas Januszas Stelmaszykas (17 tšk.). Trečioji prizinė vieta atiteko kauniečiui Rokui Milevičiui (17 tšk.).

Moterų plimpinėje „Laser Radial“ jachtų klasėje pirmąją vietą po keturių etapų iškovojo kaunietė Saima Plerpaitė (23 tšk.).

Antroje vietoje liko kita kaunietė Viktorija Andrulytė (44 tšk.) Trečia vieta atiteko Liinai Kolk iš Estijos (97 tšk.).

Vyrų „Laser Radial“ jachtų klasėje pirmąją vietą užėmė kaunietis Karolis Janulionis (20 tšk.). Antras buvo Aurimas Eidukas iš Šiaulių (22 tšk.), o trečia vieta atiteko buriuotojui iš Klaipėdos Mantui Pekūnui (25 tšk.).

Tarptautinėje „Laser 4.7“ jachtų klasėje, kur varžosi jaunimas iki 21 m., nugalėjo kaunietis Martis Pajarskas (9 tšk.). Antra vieta atiteko Estijos buriuotojui Rimo Timmui (23 tšk.). Trečioji - neringiškiui Donatui Rozgai (27 tšk.).

„Optimist“ jachtų klasės (iki 16 m.) varžybose nugalėjo neringiškis Kornelijus Pupkus (31 tšk.), aplenkęs kaunietį Vėją Pajarską (31 tšk.) ir klaipėdietį Vytą Stankų (38 tšk.).

Regatoje „Rudens vėjas 2009“ dalyvavo per 130 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos, Brazilijos bei Ispanijos.