Lijono ekipai 7 minutę įvartį pelnėė Sidney Govou, o likus žaisti 12 minučių pranašumą padvigubino ir pergalę įtvirtino švedas Kimas Kallstromas.

22 iš eilės nepralaimėtų "Bordeaux" klubo rungtynių serija nutrūko dvikovoje su "Saint Etienne" ekipa, kurią Prancūzijos čempionato vidutiniokai savo aikštėje netikėtai laimėjo rezultatu 3:1.

Augusto Fernandezas išvedė šeimininkus į priekį dvikovos pradžioje, o 29 minutę persvarą padvigubino Araujo Ilanas.

"Bordeaux" po pertraukos sušvelnino skirtumą, kai 11 metrų baudinį realizavo Jussie, bet jau per teisėjo pridėtą laiką Dimitrijus Payetas puikiu smūgiu grąžino dviejų įvarčių pranašumą.

"Lens" 0 - 2 "Lyon"

6' [0 - 1] Sidney Govou

78' [0 - 2] Kim Kallstrom

"Saint Etienne" 3 - 1 "Bordeaux"

7' [1 - 0] Augusto Matias Fernandez

29' [2 - 0] Araujo Ilan

68' [2 - 1] Jussie (iš 11 metrų baudinio)

90' [3 - 1] Dimitri Payet

"Sochaux" 1 - 0 "Le Mans"

78' [1 - 0] Marvin Martin

66' iš aikštės pašalintas Guillaume Loriot ("Le Mans")

"Rennes" 0 - 1 "Auxerre"

17' [0 - 1] Benoit Pedretti

15' iš aikštės pašalintas Carlos Bocanegra ("Rennes")

PSG 1 - 1 "Nancy"

13' [0 - 1] Youssouf Hadji

18' [1 - 1] Stephane Sessegnon

"Nice" 3 - 2 "Valenciennes"

40' [0 - 1] Mamadou Samassa (iš 11 metrų baudinio)

50' [0 - 2] Carlos Sanchez

67' [1 - 2] Chaouki Ben Saada

73' [2 - 2] Olivier Echouafni

76' [3 - 2] Mamadou Samassa (į savus vartus)

71' iš aikštės pašalintas Renaud Cohade ("Valenciennes")

"Grenoble" 2 - 3 "Montpellier"

3' [0 - 1] Victor Hugo Montano

13' [0 - 2] Nenad Dzodič

47' [1 - 2] Danijel Ljuboja

50' [1 - 3] Nenad Dzodič

90' [2 - 3] Nicolas Dieuze

1. Lyon 8 6 2 0 15-5 +10 20
2. Bordeaux 8 6 1 1 16-6 +10 19
3. Montpellier 8 5 2 1 15-9 +6 17
4. Marseille 7 4 2 1 12-7 +5 14
5. PSG 8 3 4 1 13-9 +4 13
6. Rennes 8 3 3 2 12-6 +6 12
7. Monaco 7 4 0 3 9-8 +1 12
8. Lorient 7 3 2 2 9-8 +1 11