Svečiai iš Bolonijos išsigelbėjo jau per teisėjo pridėtą laiką, kai po perdavimo iš kairiojo krašto išlyginamąjį įvartį pelnė brazilas Adailtonas.

"Juventus" aktyviai pradėjo mačą, sukūrė keletą progų ir pirmavo 24-ąją mintę po prancūzo Davido Trezeguet tikslaus smūgio.

Šiuo metu "Juve" žengia antroje vietoje ir nuo "Sampdoria" klubo atsilieka vienu tašku.

Ir toliau stringa vos 11-oje vietoje žengianti AC "Milan" komanda, namie nesugebėjusi įveikti "Bari" ekipos - 0-0.

Aštuntą įvartį sezone pelnęs rezultatyviausias čempionato žaidėjas Antonio Di Natale padėjo "Udinese" klubui 2-0 įveikti "Genoa" komandą ir pakilti į penktą vietą.

"Catania" 1 - 1 "Roma"

22' [1 - 0] Takayuki Morimoto

90' [1 - 1] Daniele De Rossi

90' iš aikštės pašalintas Gennaro Delvecchio ("Catania")

Veronos "Chievo" 1 - 1 Bergamo "Atalanta"

72' [0 - 1] Simone Tiribocchi

77' [1 - 1] Sergio Pellisier

Turino "Juventus" 1 - 1 "Bologna"

24' [1 - 0] David Trezeguet

90' [1 - 1] Martins Bolzan Adailton

Romos "Lazio" 1 - 1 "Palermo"

75' [0 - 1] Edison Cavani

84' [1 - 1] Mauro Zarate

"Napoli" 2 - 1 "Siena"

49' [1 - 0] Marek Hamsik

56' [1 - 1] Massimo Maccarone

64' [2 - 1] Marek Hamsik

"Parma" 0 - 2 "Cagliari"

8' [0 - 1] Jedaias Capucho Neves Jeda

58' [0 - 2] Daniele Dessena

"Udinese" 2 - 0 "Genoa"

81' [1 - 0] Antonio Di Natale

88' [2 - 0] Simone Pepe

"Milan" 0 - 0 "Bari"

1 Sampdoria 6 5 0 1 11-5 +6 15
2 Juventus 6 4 2 0 11-4 +7 14
3 Inter 6 4 1 1 12-4 +8 13
4 Fiorentina 6 4 1 1 7-4 +3 13
5 Udinese 6 3 2 1 10-7 +3 11
6 Genoa 6 3 1 2 11-10 +1 10
7 Parma 6 3 1 2 7-7 0 10