Tačiau jau netrukus Milanas Bisevasas rezultatą išlygino. Bet vos po minutės Mamadaou Niangas puikiai prasiveržė kraštu bei dar kartą išvedė savo komandą į priekį.

Vis dėlto "Valenciennes" vėl išlygino rezultatą - tai padarė Davidas Ducourtiouxas. Antrajame kėlinyje virė įnirtingas mūšis, tačiau svečiai ne tik, kad nepelnė įvarčio, tačiau dar ir prasileido jį į savus vartus.

Rafaelis Schmitzas pelnė įvartį galva 83-ąją minutę bei išplėšė savo ekipai tris taškus.

Vėliausiose dienos rungtynėse "Lyon" klubas namuose tik po atkaklios kovos 2-1 įveikė "Toulouse". Svečiai pirmieji pelnė įvartį, kai pasinaudojęs varžovų klaida tai padarė Moussa Sissoko.

Išlyginomojo įvarčio teko laukti iki antrojo kėlinio pradžios, kuomet tiksliu perdavimu pasinaudojęs Yannis Taferis iš arti pelnė įvartį. "Lyon" ėmė spausti "Toulouse" ir tai davė vaisių - 72-ąją minutę komandą į priekį išvedė puolėjas Bafetimbi Gomisas.

„Lyon“ 2 - 1 „Toulouse“

9' [0 - 1] Moussa Sissoko

52' [1 - 1] Yannis Tafer

71' [2 - 1] Bafetimbi Gomis

„Valenciennes“ 3 - 2 „Marseille“

13' [0 - 1] Fernando Morientes

21' [1 - 1] Milan Bisevac

22' [1 - 2] Mamadou Niang

29' [2 - 2] David Ducourtioux

83' [3 - 2] Rafael Schmitz

„Auxerre“ 2 - 0 „Grenoble“

64' [1 - 0] Benoit Pedretti

83' [2 - 0] Cedric Hengbart

21' iš aikštės pašalintas Ireneusz Jelen („Auxerre“)

21' iš aikštės pašalintas David Jemmali („Grenoble“)

„Lorient“ 1 - 1 „PSG“

40' [1 - 0] Arnold Mvuemba

45' [1 - 1] Guillaume Hoarau

„Monaco“ 1 - 2 „St.Etienne"

3' [0 - 1] Boubacar Sanogo

54' [1 - 1] Sebastien Puygrenier

90' [1 - 2] Gonzalo Bergessio

„Montpellier" 1 - 0 „Boulogne“

79' [1 - 0] Nenad Dzodic

„Nancy“ 2 - 1 „Sochaux“

2' [1 - 0] Youssouf Hadji (iš 11 metrų baudinio)

39' [2 - 0] Youssouf Hadji

82' [2 - 1] Marvin Martin