Šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 16-ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo gynėjas Titusas Bramble'as. Vėliau žaidimas buvo gana ramus ir nė viena iš komandų iki pertraukos pasižymėti daugiau nebespėjo.

Rezultatą svečiams pagaliau išlyginti pavyko vos prasidėjus antrajam kėliniui - įvarčiu pasižymėjo Didier Drogba.

Nepaisant to, "Wigan" jau netrukus uždirbo 11 metrų baudinį, kai Rodallega baudos aikštelėje neleistinai buvo pargriautas "Chelsea" vartininko Petro Cecho. Maža to, vartininkui dar buvo parodyta ir raudona kortelė.

Savo šansą Rodallega išnaudojo - 2-1 šeimininkų naudai. Vėliau žaidimas aprimo. Nors "Chelsea" bandė kurti atakas, tačiau nieko pavojingo sukurti taip ir nepavyko.

Na, o mačo pabaigoje paskutinį vinį į "Chelsea" karstą dar įkalė Paulas Scharneris. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė pirmąjį "Chelsea" pralaimėjimą šiame sezone.

Londono "Chelsea" ekipos pralaimėjimu puikiai pasinaudojo šalies čempionas "Man Utd", kuris 2-0 įveikęs "Stoke City" taškais susilygino su ja.

Pirmajame kėlinyje svečiai nieko ypatingo taip ir nenuveikė. Išsiskyrė galbūt tik vienintelis Nani smūgis, tačiau tame epizode saugui pritrūko tikslumo.

Viskas pasikeitė antrame kėlinyje, kai aikštėje pasirodė veteranas Ryanas Giggsas. Būtent po šio "Man Utd" saugo perdavimo 62-ąją minutę Dimitaras Berbatovas išvedė svečius į priekį.

Po keturiolikos minučių, po to paties R.Giggso perdavimo, gynėjas Johnas O'Shea padvigubino svečių pranašumą.

„Wigan“ 3 - 1 Londono „Chelsea“

16' [1 - 0] Titus Bramble

47' [1 - 1] Didier Drogba

53' [2 - 1] Rodallega (iš 11 metrų baudinio)

90' [3 - 1] Paul Scharner

51' iš aikštės išvytas Petr Cech („Chelsea“)

Londono „Tottenham“ 5 - 0 „Burnley“

18' [1 - 0] Robbie Keane (iš 11 metrų baudinio)

33' [2 - 0] Jermaine Jenas

74' [3 - 0] Robbie Keane

77' [4 - 0] Robbie Keane

87' [5 - 0] Robbie Keane

„Liverpool“ 6 - 1 „Hull City“

12' [1 - 0] Fernando Torres

15' [1 - 1] Geovanni

28' [2 - 1] Fernando Torres

47' [3 - 1] Fernando Torres

61' [4 - 1] Steven Gerrard

88' [5 - 1] Ryan Babel

90' [6 - 1] Ryan Babel

„Portsmouth“ 0 - 1 Liverpulio „Everton“

42' [0 - 1] Louis Saha

„Birmingham City“ 1 - 2 „Bolton“

10' [0 - 1] Tamir Cohen

84' [1 - 1] Kevin Phillips

86' [1 - 2] C. Lee

„Stoke City“ 0 - 2 „Man Utd"

62' [0 - 1] Dimitar Berbatov

77' [0 - 2] John O´Shea

"Blackburn" 2 - 1 Birmingemo "Aston Villa"

3' [0 - 1] Gabriel Agbonlahor

24' [1 - 1] Veijeany

89' [2 - 1] David Dunn (iš 11 metrų baudinio)

69' iš aikštės pašalintas Vincenzo Grella ("Blackburn")

Londono "Fulham" 0 - 1 Londono "Arsenal"

51' [0 - 1] Robin van Persie