Pirmasis įvartis krito 29-ąją minutę, kai tiksliu Mamadou Niang'o perdavimu pasinaudojęs Lucho Gonzalezas šaltakraujiškai nuginklavo svečių vartininką.

Jau po kelių minučių savo įvartį pelnė ir pats M. Niang'as, kuomet įveikė iškart net kelis savo varžovus. Po penkių minučių krito ir dar vienas įvartis, šįsyk jo autorius - "Marseille" saugas Eduoard'as Cisse.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui šeimininkai pasižymėjo dar sykį - po kampinio pakeltą kamuolį į vartus galva pasiuntė gynėjas Souleymane Diawara. Nors du paguodos įvarčius svečiai dar pelnė, tačiau nuo pralaimėjimo tai jų neišgelbėjo.

Pergalę, tik išvykoje, iškovojo ir šalies čempionas "Bordeaux", kuris 2:0 įveikė lygos naujokus "Boulogne" žaidėjus. Svečiams į priekį padėjo išsiveržti Yoanno Gouffrano įvartis 34-ąją minutę. Tuo tarpu antrąjį įvartį šeimininkai pelnė į savus vartus.

Šeštadienio rezultatai:

"Boulogne" 0 - 2 "Bordeaux"

34' [0 - 2] Yoann Gouffran
68' [0 - 2] Lachor (į savus vartus)

"Marseille" 4 - 2 "Montpeiller"

29' [1 - 0] Lucho Gonzalez
33' [2 - 0] Mamadou Niang
38' [3 - 0] Edouard Cisse
49' [4 - 0] Souleymane Diawara
75' [4 - 1] Younes Belhanda
87' [4 - 2] Camara (11 metrų baudinys)

"Grenoble" 0 - 4 "Rennes"

1' [0 - 1] Asamoah Gyan
7' [0 - 2] Sylvain Marveaux
19' [0 - 3] Kader Mangane
60' [0 - 4] Asamoah Gyan

"Lorient" 3 - 1 "Nancy"

42' [1 - 0] Sigamary Diarra
60' [2 - 0] Kevin Gameiro
87' [2 - 1] Paul Alo´o Efoulou
90' [3 - 1] Olivier Monterubbio

"Nice" 1 - 3 "Monaco"

8' [0 - 1] Nene
12' [0 - 2] Alejandro Alonso
41' [1 - 2] Loic Remy
70' [1 - 3] Alejandro Alonso

"St.Etienne" 1 - 1 "Auxerre"

14' [1 - 0] Gonzalo Bergessio
75' [1 - 1] Kevin Lejeune

"Sochaux" 2 - 5 "Valenciennes"

3' [1 - 0] Jeremie Brechet
25' [1 - 1] Carlos Sanchez
40' [2 - 1] Ryad Boudebouz
49' [2 - 2] Gregory Pujol
61' [2 - 3] Johan Audel
78' [2 - 4] Fahid Benkhalfallah
85' [2 - 5] Gregory Pujol

82' iš aikštės pašalintas Vaclac Sverkos ("Sochaux")

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Bordeaux 6 5 1 0 14-3 16
2. Marseille 6 4 2 0 10-4 14
3. Lyon 5 4 1 0 10-3 13
4. Rennes 6 3 3 0 12-4 12
5. Monaco 6 4 0 2 8-6 12
6. Montpellier 6 3 2 1 11-7 11
7. Lorient 6 3 1 2 8-7 10
8. PSG 5 3 1 1 10-6 10