Pirmasis mačo įvartis krito prasidėjus antrajam kėliniui, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo "Bayern" puolėjas Ivica Oličius. Po devyniolikos minučių svečiai rezultatą išlygino.

Vis dėlto "Bayern" neketino atiduoti taško varžovams ir po gynėjo Danielio van Buyteno įvarčio 82-ąją minutę iškovojo pergalę.

Kiek netikėtą pralaimėjimą namuose patyrė "Stuttgart" klubas, kuris 0:2 turėjo pripažinti "Koln" pranašumą. Svečius į pirmąją sezoną pergalę atvedė tikslūs Sebastiano Frei bei Wilfriedo Sanou smūgiai.

Šeštadienio rezultatai:

Miuncheno "Bayern" 2 - 1 "Nurnberg"

55' [1 - 0] Ivica Olic
74' [1 - 1] Eric Maxim Choupo-Moting
82' [2 - 1] Daniel van Buyten

"Stuttgart" 0 - 2 "Koln"

25' [0 - 1] Sebastian Frei
88' [0 - 2] Wilfried Sanou

"Hannover" 1 - 1 Dortmundo "Borussia"

45' [0 - 1] Nuri Sahin
48' [1 - 1] Didier Konan Ya

Menchengladbacho "Borussia" 2 - 4 "Hoffenheim"

10' [1 - 0] Juan Fernando Arango
17' [2 - 0] Roberto Damian Colautti
22' [2 - 1] Sejad Salihovic
86' [2 - 2] Reginaldo de Matos Maicosuel
89' [2 - 2] Chinedu Obasi
90' [2 - 4] Demba Ba

"Bochum" 2 - 3 "Mainz"

7' [1 - 0] Mimoun Azaouagh
45' [2 - 0] Diego Klimowicz
45' [2 - 1] Andreas Ivanschitz
52' [2 - 2] Andre Schuerrle
71' [2 - 3] Andre Schuerrle

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Hamburg 5 4 1 0 15-6 13
2. Bayer 5 4 1 0 13-5 13
3. Bayern 6 3 2 1 13-6 11
4. Hoffenheim 6 3 2 1 9-4 11
5. Mainz 6 3 2 1 10-9 11
6. Schalke 6 3 1 2 8-5 10
7. Eintracht 5 2 3 0 7-4 9
8. Wolfsburg 6 3 0 3 11-12 9