Be M. Griškonio, į finalą pateko antras finišavęs slovakas Lukašas Babacas (7:01,53), trečias buvęs prancūzas Fredericas Dufouras (7:02,37) bei trys kito pusfinalio plaukimo dalyviai - kroatas Mario Vekičius (6:59,63), graikas Ioannis Christou (6:59,84) ir bulgaras Aleksandras Aleksandrovas (7:00,02).

Nepasisekė vienvietininkei Donatai Vištartaitei (7:49,28), kuri viename iš dviejų paguodos plaukimų finišavo trečia bei tęs kovą dėl 7-12 vietų (B finalas).

Lietuvos irkluotoją aplenkė bei pagrindiniame A finale dėl Europos pirmenybių apdovanojimų varžysis švedė Frida Svensson (7:40,14) bei ukrainietė Natalija Lialčiuk (7:44,78).

Šeštadienį nesėkmingai paguodos plaukimuose pasirodė bei iš kovos dėl medalių pasitraukė Lietuvos vyrų bei moterų dvivietės įgulos, kurioms teks varžysis B finaluose (7-12 vietos).

Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas, aplenkę bulgarus bei italus, 2000 m distanciją įveikė treti - 6 minutės 49,64 sekundės.

Šiame paguodos plaukime nugalėjo Prancūzijos (6:42,29) irkluotojai, kurie kartu su antrąją vietą užėmusiais Vokietijos (6:46,94) sportininkais pateko į pagrindinį finalą bei tęs kovą dėl medalių.

Penktąja pozicija paguodos plaukime tenkinosi bei dėl 7-12 vietų galutinėje įskaitoje varžysis Lina Šaltytė ir Giedrė Albertavičiūtė (7:17,47), kurioms pavyko aplenkti tik šveicares (7:18,13).

Šeštadienį iš kovos dėl apdovanojimų taip pat pasitraukė ir B finaluose dėl 7-12 pozicijų varžysis dar trys Lietuvos įgulos.

Vyrų porinė dvivietė - Andrejus Jakubovskis ir Artūras Trukšinas - šeštadienį viename iš dviejų pusfinalio plaukimų buvo šešta. Paskutiniai 2000 m distanciją įveikę Lietuvos atstovai sugaišo 7 minutes 02,93 sekundės.

Šio pusfinalio nugalėtojais tapo italai (6:28,52), į pagrindinį A finalą patekę kartu su portugalais (6:28,83) bei austrais (6:38,49).

Vyrų keturvietė - Tomas Plauška, Petras Leknius, Mantas Leknius ir Vygantas Viršilas - nesugebėjo aplenkti nė vienos įgulos bei savo paguodos plaukime užėmė penktąją (6:33,93) vietą.

Nugalėjo Čekijos (6:07,08) irkluotojai, kurie į finalą iškopė kartu su Italijos (6:09,09) sportininkų kvartetu.

Paskutiniąja - ketvirtąja - pozicija savo paguodos plaukime šeštadienį tenkinosi ir Lietuvos vyrų porinė keturvietė: Gytis Ruzgys, Nerijus Vasiliauskas, Algirdas Bendaravičius ir Mykolas Masilionis. Lietuvos įgulos laikas - 6 minutės ir 13,00 sekundžių.

Šį paguodos plaukimą laimėjo čempionato šeimininkai baltarusiai (5:53,52), aplenkę vokiečius (5:56,79) bei trečiojoje pozicijoje likusius estus (5:59,71).