Be M. Griškonio, į pusfinalį pateko ir antras finišavęs vokietis Martinas Gulyasas (7:09,61), o trečioji vieta atiteko bulgarui Aleksandrui Aleksandrovui (7:12,46).

Ketvirtąja pozicija savo atrankos plaukime tenkinosi bei į paguodos varžybas pateko vienvietininkė Donata Vištartaitė (7:53,20), aplenkusi vokietę (8:12,05) bei vengrę (8:06,03).

Iš karto vietą finale užsitikrino atrankos plaukimą laimėjusi čekė Mirka Knapkova (7:39,02), antra finišavo rusė Julija Levina (7:46,18), o trečia buvo ukrainietė Natalija Lialčiuk (7:51,46).

Ketvirtąją vietą viename vyrų dviviečių valčių atrankos plaukimų užėmė bei į paguodos varžybas pateko Saulius Ritteris ir Rolandas Maščinskas. Aplenkę italus ir baltarusius, Lietuvos atstovai 2000 m distancijoje sugaišo 7 minutes 00,64 sekundės.

Atrankos plaukimą laimėjo bei iškart į finalą pateko serbai Nikola Stojičius bei Goranas Jagaras (6:46,80), antri finiše buvo prancūzai Laurent'as Cadot ir Jeanas-Davidas Bernard'as (6:53,58), trečioji vieta atiteko vengrams Adrianui Juhaszui ir Belai Simonui (6:58,45).

Paguodos varžybose dalyvaus ir Lietuvos moterų dvivietė, savo atrankos plaukime taip pat buvusi ketvirta. Lina Šaltytė ir Giedrė Albertavičiūtė 2000 m įveikė per 7 minutes 22,85 sekundes bei aplenkė tik varžoves iš Austrijos (7:26,43).

Iš karto į finalą pateko Italijos (7:07,73) ir Baltarusijos (7:12,24) irkluotojos, o trečiąją vietą užėmė Suomijos (7:13,69) moterų dvivietė įgula.

Į paguodos varžybas pateko kuklius rezultatus atrankos plaukimuose penktadienį pasiekusios abi Lietuvos vyrų keturvietės.

Tomas Plauška, Petras Leknius, Mantas Leknius ir Vygantas Viršilas 2000 m distanciją įveikė per 6 minutes 43,19 sekundės bei savo atrankos plaukime buvo paskutiniai - šešti.

Atrankos plaukimą laimėjo į finalą iškopęs Vokietijos (6:08,58) irkluotojų kvartetas, aplenkęs Čekijos (6:13,52) bei Ispanijos (6:16,09) įgulas.

Lietuvos porinė keturvietė - Gytis Ruzgys, Nerijus Vasiliauskas, Algirdas Bendaravičius ir Mykolas Masilionis - savo atrankos plaukime buvo ketvirta (6:11,81), sugebėjusi aplenkti tik Ispanijos (6:19,03) irkluotojus.

Vietą finale užsitikrino atrankos plaukimą laimėjęs Lenkijos (5:56,90) irkluotojų kvartetas, aplenkęs Estijos (6:00,94) bei Italijos (6:08,12) rinktines.