Moterų varžybų nugalėtoja V. Damašickienė trasą nubėgo per 3 val. 13 min. 53 sek., bendroje visų dalyvių įskaitoje užimdama 40-ą vietą.

Antrą vietą tarp moterų užėmė Anna Beattie (3:30:45 val.), trečiąją – Karina Onufrijeva (3:31:30 val.).

Finišą pasiekė 221 varžybų dalyvis.

Pusės maratono bėgimą laimėjo baltarusis Stsiapanas Rahautsou (1:02:57 val.), pralenkęs Tomą Matijošių (1:07:03 val., geriausias sezono rezultatas Lietuvoje). Moterų grupėje nugalėjo Diana Lobačevskė (1:17:01).

Minimaratono distancijoje (2,3 km) greičiausias buvo vidutinių nuotolių bėgikas, olimpietis Vitalijus Kozlovas. Jo laikas – 6 min. 7 sek.

Antrąją vietą užėmė Regimantas Tarasevičius (6:18 min.), trečias finišavo Vitas Gapsevičius (6:20 min.).

Moterų varžybose greičiausiai distanciją įveikė Eglė Krištaponytė, trasoje sugaišusi 6 min. 51 sek. Jos laikas – 14-tas tarp visų varžybų dalyvių.

Antra finišavo stajerė Vaida Žūsinaitė (6:58 min.), trečia – Lina Batulevičiūtė (7:24 min.).

Minimaratono varžybose dalyvavo 574 sporto entuziastai.

Varžybas aptemdė solidaus amžiaus dalyvio mirtis. Trumpą distanciją bėgęs 73 metų vyras finišą prie Gedimino prospekto ir T. Vrublevskio gatvės sankryžos pasiekė apie 11 val.

Jis sukniubo jau baigęs bėgimą. Greitosios pagalbos dar bandė jį gelbėti, bet pastangos buvo bevaisės. Žmogus mirė vietoje.