Šioje rungtyje L. Voroneckaja XX-osiose žaidynėse 2005 metais buvo šešta.

Tai jau antrasis Lietuvos atstovės apdovanojimas žaidynėse Taivanyje. Antradienį L. Voroneckaja bronzą iškovojo rutulio stūmimo rungtyje (13,54 m), nusileidusi tik kinei Chunxia Ren (14,35 m) bei slovakei Ivanai Kristoficovai (13,71 m).

Sidabro medalį orientavimosi sporto varžybų vidutinėje trasoje iškovojo Vytautas Remeika.

Tomas Kuzminskis užėmė ketvirtąją vietą, o Vytautas Songinas buvo 12-as.

Tarp moterų vidutinėje trasoje Adrija Kulbokaitė finišavo ketvirta, Rasa Kaunelytė - aštunta, o Sandra Katinaitė - keturiolikta.

Žaidynių orientavimosi varžybų trumpojoje distancijoje pirmadienį bronzą pelnė T. Kuzminskis.

V. Remeika trumpojoje distancijoje buvo septintas, o Vytautas Songinas - šešioliktas.

Moterų trumpojoje trasoje R. Kaunelytė finišavo šešta, A. Kulbokaitė - aštunta, o S. Katinaitė - trylikta.