Visus tris įvarčius Lijono klubui pelnė ekipos naujokai: Bafetimbi Gomis, Lisandro Lopezas ir Michelis Bastos.

Lengvai savo varžovus įveikė ir Paryžiaus "P.S.G", namuose 3:0 sutriuškinęs "Lille" vienuolikę. Įvarčius nugalėtojams pelnė pirmajame kėlinyje pasižymėjęs Jeremy Clement'as bei antroje rungtynių pusėje tiksliai smūgiavę Pegguy Luyindula ir Christophe'as Jallet.

Vienvaldžiu pirmenybių lyderiu po šio turo galėjo likti dabartinis šalies čempionas "Bordeaux" klubas, tačiau savo rungtynes išvykoje su "Marseille" ekipa jis baigė be įvarčių 0:0.

Pirmąją pergalę šio sezono pirmenybėse pagaliau iškovojo tituluočiausia Prancūzijos ekipa "Saint-Etienne", namuose minimalia persvara 1:0 palaužusi "Grenoble" klubą. Pergalingą ir vienintelį mačo įvartį 23-ąją minutę pelnė Christophe'as Landrinas.

4-ojo turo rezultatai:

"Boulogne" 0 - 0 "Auxerre"

"Lens" 2 - 2 "Rennes"

4` [0 - 1] Ismael Bangoura
20` [1 - 1] Yohan Demont
72` [2 - 1] Issam Jeema
90` [2 - 2] Asamoah Gyan

51` Marco Ramos ("Lens") pašalintas iš aikštės
69` Yann M`Vila ("Rennes") pašalintas iš aikštės

"Lorient" 1 - 0 "Le Mans"

63` [1 - 0] Marama Vahirua

"Nice" 0 - 3 "Montpellier"

4` [0 - 1] Geoffrey Dernis
49` [0 - 2] Victor Hugo Montano
77` [0 - 3] Lilian Compan

81` Onyekachi Apam ("Nice") pašalintas iš aikštės

"Saint-Etienne" 1 - 0 "Grenoble"

23` [1 - 0] Christophe Landrin

"Sochaux" 1 - 0 "Monaco"

20` [1 - 0] Vaclav Sverkos

"Lyon" 3 - 1 "Nancy"

37` [1 - 0] Bafetimbi Gomis
49` [2 - 0] Lisandro Lopez
56` [2 - 1] Youssouf Hadji
67` [3 - 1] Michel Bastos

"PSG" 3 - 0 "Lille"

26` [1 - 0] Jeremy Clement
77` [2 - 0] Pegguy Luyindula
90` [3 - 0] Christophe Jallet

"Toulouse" 0 - 1 "Valenciennes"

86` [0 - 1] Mamadou Samassa

"Marseille" 0 - 0 "Bordeaux"

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Bordeaux 4 3 1 0 11-3 10
2. Lyon 4 3 1 0 9-3 10
3. PSG 4 3 1 0 10-4 10
4. Montpellier 4 2 2 0 8-3 8
5. Marseille 4 2 2 0 4-1 8
6. Lorient 4 2 1 1 5-5 7
7. Lens 4 2 1 1 7-7 7
8. Boulogne 4 2 1 1 3-4 7