Lūžiu tapo 55-oji minutė, kuomet iš aikštės buvo išvytas "Bolton" žaidėjas Davisas. Nuo to laiko "Liverpool" perėmė iniciatyvą. Galų gale, 83 minutę stipriu smūgiu kapitonas Stevenas Gerrardas atnešė savo komandai tris taškus. "Liverpool" įsirašė antrąją pergalę sezone.

Ketvirtąją pergalę sezone iš eilės šventė Londono "Tottenham" klubas, kuris namuose 2-1 palaužė "Birmingham City". Šeimininkai pirmavo po 72-ąją minutę pelnyto Peterio Croucho įvarčio, tačiau netrukus rezultatą išlygino Lee Bowyeris.

Kuomet atrodė, jog komandos pasidalins po tašką, Aaronas Lennonas atnešė savo komandai dar vieną pergalę.

Visi rezultatai:

Londono "Chelsea" 3 - 0 "Burnley"

45' [1 - 0] Nicolas Anelka

47' [2 - 0] Michael Ballack

52' [3 - 0] Ashley Cole

"Blackburn" 0 - 0 "West Ham"

"Bolton" 2 - 3 "Liverpool"

33` [1 - 0] Kevin Davies

41` [1 - 1] Glen Johnson

47` [2 - 1] Tamir Cohen

56` [2- 2] Fernando Torres

83` [2 - 3] Steven Gerrard

54` iš aikštės pašalintas Sean Davis ("Bolton")

"Stoke" 1-0 "Sunderland"

43` [1 - 0] Dave Kitson

Londono "Tottenham" 2 - 1 "Birmingham City"

72` [1 - 0] Peter Crouch

75` [1 - 1] Lee Bowyer

90` [2 - 1] Aaron Lennon

"Wolverhampton" 1 - 1 "Hull"

3` [0 - 1] Geovann

46` [1 - 1] Richard Stearman

"Man Utd" 2 - 1 Londono "Arsenal"

40' [0 - 1] Andrey Arshavin

59' [2 - 1] Wayne Rooney (iš 11 metrų baudinio)

65' [2 - 1] Abou Diaby (į savus vartus)