Kaip jam jau darosi įprasta, atsiplėšęs nuo varžovų distancijos pabaigoje jamaikietis vėl kiek atsipalaidavo ir nefinišavo visa sparta.

Sidabro medalis atiteko Panamos lengvaatlečiui Alonso Edwardui, kuris trasoje sugaišo 19,81 sek. Bronziniu apdovanojimu tenkinosi amerikietis Wallace'as Spearmonas – 19,85 sek.

Ankstesnis planetos rekordas – 19,30 sek. – taip pat priklausė U. Boltui.

Vyrų 200 metrų bėgimo finalo rezultatai: (vieta, sportininkas, šalis, rezultatas)

8. David Alerte (Prancūzija) 20,68

Moterų šuolių į aukštį varžybose pasaulio čempionės titulą apgynė Blanka Vlašic. 25-erių kroatė finale įveikė 2,04 m aukštyje pakabintą kartelę ir aplenkė sidabro medalį iškovojusią rusę Anną Čičerovą bei bronziniu apdovanojimu pasipuošusią vokietę Ariane Friedrich.

12.Amy Acuff (JAV) 1,87

Moterų 400 metrų barjerinio bėgimo finale aukso medalį iškovojo 26-erių metų Pekino olimpinė čempionė Melaine Walker. Jamaikos sportininkė distanciją įveikė per 52,42 sek. ir pagerino čempionatų rekordą.