Deja, Lietuvos futbolininko nebuvo tarp rungtynių dalyvių - atsinaujinus traumai jis net nebuvo įtrauktas į rungtynių protokolą.

Portugalų pergalę lėmusį įvartį 115-ąją rungtynių minutę pelnė brazilas Derlejus Silva (Derlei Silva), kuris 45 min. įmušė ir pirmąjį rungtynių įvartį.

Abu įvarčius Škotijos klubui 47 ir 57 min. pelnė švedas Henrikas Larsonas (Henrik Larssn), kuris dukart lygino rezultatą. Antrąjį "FC Porto" įvartį 54 min. pelnė rusas Dmitrijus Aleničevas.

Rungtynių baigtį iš dalies nulėmė 95 min. gauta "Celtic" žaidėjo Bobo Baldės raudona kortelė. Paskutinę rungtynių minutę po incidento buvo pašalintas ir portugalas Nunu Valentė (Nuno Valente).

"Tai buvo pačios sunkiausios rungtynės mano karjeroje - fantastiško intensyvumo, neriboto kovingumo, neįtikėtino atsidavimo ir pilnos emocijų," - sakė nugalėtojų ekipos treneris Žozė Mourinjas (Jose Mourinho), kuris paskelbė liekąs komandoje kitam sezonui ir tikisi su ja sėkmingai pasirodyti Čempionų lygoje.

Statistika.

Glazgo "Celtic" (Škotija) - "FC Porto" (Portugalija) 2:3, po pratęsimo (0:1, 2:1; 0:1). Henrik Larsson (47, 57); Derlei Silva (45, 115), Dmitrij Aleničev (54).

Pašalinti: Bobo Balde ("Celtic", 95), Nuno Valente ("Porto", 120).

Teisėjas: Lubos Michel (Slovakija).

Sevilija. 52 972 žiūrovai.

"Celtic": Robert Douglas; Joos Valgaeren (Ulrik Laursen, 64), Bobo Balde, Johan Mjallby, Didier Agathe, Neil Lennon, Paul Lambert (Jackie McNamara, 76), Stilian Petrov (Shaun Maloney, 105), Alan Thompson, Chris Sutton, Henrik Larsson.

"Porto": Vitor Baia; Paulo Ferreira, Jorge Costa (Pedro Emanuel, 71), Ricardo Carvalho, Nuno Valente; Francisco Costinha (Ricardo Costa, 9), Dmitrij Aleničev, Deco Souza, Maniche Ribeiro; Nuno Capucho (Marco Ferreira, 98), Derlei Silva.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.