Vienintelį mačo įvartį 37-ąją minutę pelnė tik šią vasarą į "Lyon" persikėlęs buvęs "Saint-Etienne" puolėjas Bafetimbi Gomis.

Ganėtinai sunkią pergalę šiame ture iškovojo dabartinis "Ligue 1" čempionas "Bordeaux" klubas, išvykoje 3:2 palaužęs "Sochaux" pasipriešinimą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė su Londono "Arsenal" ilgą laiką sietas Marouane`as Chamakhas.

Ir toliau be pralaimėjimų žengia rimtas ambicijas šiemet triumfuoti čempionate puoselėjanti "Marseille" ekipa. Šį kartą Marselio klubas minimaliu rezultatu po vienintelio tikslaus Brandao smūgio įveikė "Lille" ekipą.

Pirmąją pergalę šį sezoną savaitgalį šventė ir Paryžiaus "P.S.G" klubas, namuose 3:1 įveikęs "Le Mans" vienuolikę. Įvarčius nugalėtojams pelnė naujokas Mevlutas Erdinc'as, Fredericas Thomas bei Ludovicas Giuly. Tuo tarpu "Le Mans" gretose vienintelį įvartį pelnė Thorsteinas Helstadas.

2-ojo turo rezultatai:

"Lens" 2 - 0 "Auxerre"

14` [1 - 0] Kevin Monnet-Paquet
59` [2 - 0] Razak Boukari

"Lorient" 2 - 2 "Montpellier"

59` [0 - 1] Alberto Costa
67` [0 - 2] Emir Spahic
69` [1 - 2] Kevin Gameiro
90` [2 - 2] Laurent Koscielny

"Lyon" 1 - 0 "Valenciennes"

37` [1 - 0] Bafetimbi Gomis

"Nancy" 4 - 0 "Monaco"

31` [1 - 0] Issiar Dia
42` [2 - 0] Silva Andre Luiz
49` [3 - 0] Paul Alo`o Efoulou
80` [4 - 0] Paul Alo`o Efoulou

"PSG" 3 - 1 "Le Mans"

21` [0 - 1] Thorstein Helstad
34` [1 - 1] Mevlut Erdinc
60` [2 - 1] Frederic Thomas
81` [3 - 1] Ludovic Giuly

"Sochaux" 2 - 3 "Bordeaux"

31` [0 - 1] Marouane Chamakh
42` [0 - 2] Ivan Stefanovic
59` [1 - 2] Charlie Davies
80` [1 - 3] Marouane Chamakh
90` [2 - 3] Charlie Davies

"Toulouse" 3 - 1 "Saint-Etienne"

11` [1 - 0] Paulo Machado
25` [1 - 1] Emmanuel Riviere
66` [2 - 1] Pierre-Andre Gignac
80` [3 - 1] Moussa Sissoko

"Nice" 1 - 1 "Rennes"

44` [1 - 0] Chaouki Ben Saada
45` [1 - 1] Asamoah Gyan

75` Junichi Inamoto ("Rennes") pašalintas iš aikštės

"Marseille" 1 - 0 "Lille"

11` [1 - 0] Brandao

64` Mathieu Debuchy ("Lille") pašalintas iš aikštės

"Boulogne" 2 - 1 "Grenoble"

34` [1 - 0] Gregory Thil
38` [2 - 0] Gregory Thil
47` [2 - 1] Danijel Ljuboja

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Nancy 2 2 0 0 7-1 6
2. Bordeaux 2 2 0 0 7-3 6
3. Marseille 2 2 0 0 3-0 6
4. Lorient 2 1 1 0 4-3 4
5. Rennes 2 1 1 0 4-1 4
6. PSG 2 1 1 0 4-2 4
7. Nice 2 1 1 0 3-1 4
8. Lyon 2 1 1 0 3-2 4