Mačo pradžioje Mančesteryje abi komandos apsikeitė pavojingais momentais, tačiau nė vienas iš jų pirmuoju įvarčiu taip ir nevirto. 34-ąją minutę pagaliau krito pirmasis įvartis, kuomet Nani perdavimu pasinaudojo Wayne'as Rooney.

Po kelių minučių svečiai jau galėjo rezultatą išlyginti, visgi pavojų numalšino "Man Utd" gynėjas Patrice'as Evra. Jau per teisėjo pridėtą laiką Darrenas Fletcheris galėjo padidinti rezultatą, bet škoto smūgis buvo netikslus.

53 minutę įvartį jau galėjo pelnyti Dimitaras Berbatovas, tačiau šeimininkų puolėjas savojo šanso neišnaudojo. Kiek vėliau bulgaras vėlgi galėjo pasižymėti, tačiau situaciją išgelbėjo svečių žaidėjas.

Per likusį laiką "Man Utd" sukūrė dar kelias gana geras progas pelnyti įvartį. Vis dėlto, to padaryti nepavyko, tad finalinis mačo rezultatas - 1-0 šeimininkų naudai.

"Man Utd" 1 - 0 "Birmingham City"

37' [1 - 0] Wayne Rooney

Londono "Tottenham 2 - 1 "Liverpool"

44' [1 - 0] Assou-Ekotto

56' [1 - 1] Steven Gerrard (iš 11 metrų baudinio)

59' [2 - 1] Sebastian Bassong