A. Skujytė pagerino asmeninį rekordą

Rutulio stūmimo rungtyje sekmadienį startavo Austra Skujytė.

Atėnų olimpinių žaidynių septynkovės vicečempionė geriausiu trečiuoju bandymu rutulį nustūmė 17 m 86 cm bei 11 cm pagerino asmeninį rekordą, tačiau to nepakako ir lietuvė į finalą nepateko.

Pirmasis lietuvės bandymas nebuvo įskaitytas, antruoju įrankis nuskriejo 17 m 52 cm.

Tarp 14 A grupės sportininkių A. Skujytės rezultatas buvo 9-tas, o bendroje įskaitoje lietuvė tarp 28 sportininių užėmė 17 vietą

Geriausiai atrankos varžybose pasirodė Naujosios Zelandijos atletė Valerie Ville – 19 m 70 cm.

I. Krakoviak į pusfinalį nepteko

Moterų 800 m bėgimas nesėkmingai susiklostė Irinai Krakoviak, kuri į pusfinalį nepateko.

Antrajame bėgime startavusi I. Krakoviak finišavo 5-ta. 32-ejų metų lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 4,26 sek. ir bendroje įskaitoje liko 25 tarp 42 klasifikuotų sportininkių.

Beje, labai nepasisekė pirmajame bėgime startavusiai Kenijos sportininkei Janeth Jepkosgei Busienei – nugalėtojos titulą gynusi atletė pirmavo, tačiau paskutiniame posūkyje griuvo ir finišavo paskutinė.

Grečiausiai atrankoje bėgo Ukrainos atstovė Julija Krevsun – 2 min. 2,20 sek.

I.Jakubaitytė baigė pasirodymą

Nesėkmingai sekmadienį startavo ir Lietuvos ieties metikė Indrė Jakubaitytė. Pirmuoju bandymu lietuvė ietį numetė 55 m 86 cm. To nepakako patekti tarp 12 finalo dalyvių – A grupėje I. Jakubaitytė užėmė 13 vietą.

Antras ir trečias I. Jakubaitytės bandymai buvo neįskaityti.

Bendroje įskaitoje lietuvė užėmė 24-tą vietą tarp 31 sportininkės.

M. Dilys liko 36-as

Vakare trišuolio atrankinėse varžybose dalyvavo 45 atletai. Mantas Dilys nušoko 16,09 m (16,09-16,02-15,70) ir užėmė 36-ą vietą. Iki šiol vienintelis mūsų trišuolininkas su pasaulio čempionatų patirtimi buvo Audrius Raizgys. Iš keturių jo pasirodymų sėkmingiausias buvo 1995 metais (20 vieta).