Greičiausias ketvirfinalyje buvo jamaikietis Asafa Powellas - 9,95 sek.

Antrą rezultatą pasiekė JAV sprinteris Tysonas Gay‘us – 9,98 sek.

Trečias ketvirfinalyje buvo amerikietis Michaelis Rodgersas (10,01 sek.).

Pasaulio rekordininkas Usainas Boltas iš Jamaikos ketvirtfinalyje pasiekė 5-tą rezultatą (10,03 sek.)

Iš viso 5-iuose ketvirfinalio bėgimuose dalyvavo 40 sprinterių, iš kurių 16 pateko į sekmadienį vyksiantį pusfinalį.

Šeštadienio vakarą taip pat buvo išdalinti dar du medalių komplektai.

10 km bėgime dominavo afrikietės

Moterų 10 000 m bėgime, kaip ir buvo galima tikėtis, niekas neprilygo Afrikos sportininkėms, kurios užėmė pirmąsias 6 vietas.

Aukso medalį iškovojo Kenijos stajerė Linet Chepkwemoi Masai, kuri distanciją įveikė per 30 min. 51,24 sek.

Po Kenijos bėgikės finišo liniją kirto dvi Etiopijos atletės - sidabras atiteko Meselech Melkamu (30 min. 51,34 sek.), trečia liko Wude Ayalew (30 min. 51,95 sek.).

Iš viso šioje rungtyje startavo 22 sportininkės, o finišo liniją kirto 20 - viena bėgikė buvo diskvalifikuota, kita nepasiekė finišo.

Rutulį toliausiai nustūmė amerikietis

Rutulio stūmimo sektoriuje geriausiai pasirodė JAV sportininkas Christianas Cantwellas, kuris geriausiu bandymu įrankį nustūmė 22,03 m.

Sidabras atiteko lenkui Tomaszui Majewskiui (21,91 m.), trečią vietą iškovojo asmeninį rekordą pasiekęs sektoriaus šeimininkas vokietis Ralfas Bartelsas (21,37 m.).

Rutulio stūmimo finale dalyvavo 12 atletų.