Antrąjį išlyginamąjį įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką pelnė Liono ekipos naujokas Lisandro Lopezas.

Pergalingai čempionatą pradėjo praėjusį sezoną antroje vietoje likę, tačiau tarpsezoniu gerokai sustiprėję "Marseille" futbolininkai, išvykoje 2:0 įveikę "Grenoble" ekipą.

Kiek netikėtai du taškus prarado sėkmingai praėjusį sezoną rungtyniavęs Paryžiaus "P.S.G" klubas, sužaidęs lygiosiomis 1:1 su lygos naujoke "Montpelier" ekipa.

Tuo tarpu kitas naujokas "Boulogne" klubas neatsilaikė prieš "Rennes" ekipą ir turėjo pripažinti šios pranašumą rezultatu 0:3.

1-ojo turo rezultatai:

"Auxerre" 0 - 1 "Sochaux"

40` [0 - 1] Vaclav Sverkos

"Grenoble" 0 - 2 "Marseille"

2` [0 - 1] Mamadou Niang

80` [0 - 2] Benoit Cheyrou

"Le Mans" 2 - 2 "Lyon"

21` [1 - 0] Modibo Maiga

28` [1 - 1] Mathieu Bodmer

59` [2 - 1] Mathieu Coutadeur

90` [2 - 2] Lisandro Lopez

"Monaco" 1 - 0 "Toulouse"

44` [1 - 0] Nene

75` Diego Perez ("Monaco") pašalintas iš aikštės

"Montpellier" 1 - 1 "PSG"

71` [0 - 1] Ludovic Giuly

90` [1 - 1] Emir Spahič

33` Ciryl Jaunechamp ("Montpellier") pašalintas iš aikštės

"Rennes" 3 - 0 "Boulogne"

7` [1 - 0] Ismael Bandiura

45` [2 - 0] Kader Mangane

90` [3 - 0] Jerome Leroy

"Saint-Etienne" 0 - 2 "Nice"

39` [0 - 1] Mahamane Traore

88` [0 - 2] Loic Remy

"Valenciennes" 1 - 3 "Nancy"

9` [1 - 0] Mamadou Samassa

20` [1 - 1] Floyd Ayte

61` [1 - 2] Jonathan Brison

72` [1 - 3] Bakaye Traore

90` Nicolas Penneteau ("Valenciennes") pašalintas iš aikštės

20 Boulogne 1 0 0 1 0-3 -3 0

Sekmadienį lygoje įvyks dar dvejos rungtynės: "Lille" - "Lorient" ir "Bordeaux" - "Lens".

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.