Jis dvikovoje dėl vietos finale 7:5, 6:4 įveikė favoritu laikytą prancūzą Pierre'ą Metenier'ą, kuris pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge yra 401-as.

Kitame pusfinalio mače septintas pagal skirstymą turnyre sostinėje T. Nieminenes, ATP klasifikacijoje esantis 585-ojoje pozicijoje, 7:6 (8:6), 6:3 įveikė antrąjį reitingą turėjusią 410-ąją planetos raketę estą Jurgeną Zoppą.

Dvejetų varžybas laimėjo prancūzai Gregoire'as Burquieras ir Thomas Cazesas-Carrere'as, dar ketvirtadienį finale 6:3, 6:4 nugalėję ketvirtąjį reitingą turėjusius baltarusius Sergejų Betovą ir Dmitrijų Žyrmontą.

Turnyro Vilniuje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.