Sekmadienį vienetų turnyro finale favoritė Dinara Safina 6:7 (5:7), 6:1, 7:5 įveikė nugalėtojos titulą ginusią penktąją pagal skirstymą italę Sarą Errani ir laimėjo jau trečiąjį WTA serijos turnyrą šiais metais bei dvyliktąjį karjeroje.

Be pagrindinio prizo rusei atiteko 37 tūkst. dolerių čekis bei 200 įskaitinių WTA reitingo taškų.

JAV pasibaigusį ATP serijos "Indianapolis Tennis Championships" vyrų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudaro 450 tūkst. JAV dolerių, po ketverių metų vėl laimėjo amerikietis Robby Ginepri.

Sekmadienį vienetų turnyro finale 56-ąją vietą ATP reitinge užimantis R. Ginepri per 62 minutes 6:2, 6:4 nugalėjo trečiąjį reitingą turėjusį tėvynainį Samą Querrey (ATP-32), kuris šio turnyro finale pralaimėjo antrus metus iš eilės.

Trečiąjį ATP serijos turnyrą karjeroje laimėjusiam R. Ginepri be pagrindinio prizo atiteko ir 80 tūkst. JAV dolerių čekis bei 250 įskaitinių ATP reitingo taškų.