Ketvirtfinalyje užfiksuotos ir dvi staigmenos - rumunė Ioana Raluca Olaru 6:4, 6:4 palaužė šeštosios raketės slovakės Magdelenos Rybarikovos pasipriešinimą, o vokietė Andrea Petkovič 6:7 (6:8), 6:3, 6:1 įveikė septintąjį reitingą turėjusią vokietę Anną-Leną Groenefeld.

Ketvirtąja pusfinalio dalyve tapo Jaroslava Švedova iš Kazachstano, 6:2, 6:3 nugalėjusi austrę Yvonnę Meusburger.

Kartu su pagrindiniu prizu turnyro nugalėtojai atiteks 37 tūkst. dolerių čekis bei 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Moterų turnyre Slovėnijoje paaiškėjo pusfinalio dalyvės

Slovėnijoje vykstančiame WTA serijos moterų turnyre (Banka Koper Slovenia Open), kurio prizų fondą sudaro 220 tūkst. JAV dolerių, penktadienį paaiškėjo vienetų varžybų pusfinalio dalyvės.

Nesunkias pergales ketvirtfinalyje iškovojo abi pirmojo aštuntuko žaidėjos - turnyro favoritė rusė Dinara Safina 6:3, 6:0 sutriuškino italę Marią Eleną Camerin, o penktoji pagal skirstymą kita italė Sara Errani 6:1, 6:1 nepasigailėjo kroatės Petros Martič.

Kituose ketvirtfinalio mačuose šveicarė Stefanie Voegele 6:1, 6:1 nugalėjo Rossaną De Los Rios iš Paragvajaus, o dar viena Italijos tenisininkė Alberta Brianti 6:3, 6:2 įveikė prancūzę Camillę Pin.

Be pagrindinio prizo, turnyro Slovėnijoje nugalėtojai atiteks 37 tūkst. dolerių čekis bei 200 įskaitinių WTA reitingo taškų.

Hamburgo vyrų turnyre paaiškėjo pusfinalio poros

Vokietijoje vykstančiame ATP serijos "International German Open" vyrų turnyre, kurio prizų fondą sudaro 1,15 mln. eurų, penktadienį paaiškėjo pusfinalio poros.

Šeštadienį dėl vietos finale antrąjį reitingą turintis rusas Nikolajus Davydenko susitiks su šeštuoju pagal skirstymą ispanu Davidu Ferreru, o tryliktoji turnyro raketė žais su Pablo Cuevasu iš Urugvajaus, kuris į pagrindinį turnyrą pateko tik po kvalifikacinių varžybų.

Ketvirtfinalyje N. Davydenko 6:3, 4:6, 6:3 įveikė vienuoliktąjį pagal reitingą rumuną Victorą Hanescu, D. Ferreras 6:2, 6:3 sutriuškino vokietį Simoną Greulą.

P.-H. Mathieu įskaitytą pergalė prieš serbą Viktorą Troickį, kuris atsilikinėdamas 0:3 pasitraukė iš kovos dėl traumos, ir P. Cuevas 6:2, 6:4 nugalėjo keturioliktąją raketę Nicolasą Almagro.

Kartu su pagrindiniu prizu Hamburgo turnyro nugalėtojui atiteks 228 tūkst. eurų čekis bei 500 ATP klasifikacijos taškų.

Favorito nesėkmė ATP serijos turnyre JAV

JAV vykstančio ATP serijos "Indianapolis Tennis Championships" vyrų turnyro, kurio prizų fondą sudaro 450 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pusfinalyje žais trys amerikiečiai ir kanadietis.

Tai paaiškėjo po pasibaigusių ketvirtfinalio susitikimų kuriuose nesėkmę patyrė 2007 metų šio turnyro nugalėtojas ir favoritu laikytas rusas Dmitrijus Tursunovas.

Rusijos tenisininkas 6:3, 6:7 (5:7), 2:6 nusileido kanadiečiui Frankui Dancevičiui.

Kituose ketvirtfinalio mačuose pergales iškovojo trys JAV atstovai: trečiąjį reitingą turintis Samas Querrey, 6:4, 7:5 įveikė septintą pagal skirstymą prancūzą Marcą Gicquelį, Robby's Ginperi 7:5, 6:1 nugalėjo dar vieną JAV atstovą Alexą Bogomolovą, o Johnas Isneris 7:5, 6:7 (2:7), 7:5 palaužė tėvynainio Wayne'o Odesniko pasipriešinimą.

Be pagrindinio prizo, turnyro nugalėtojui atiteks 80 tūkst. dolerių čekis bei 250 įskaitinių ATP reitingo taškų.