Rumunė Ioana Raluca Olaru 4:6, 6:2, 6:1 įveikė trečiąjį reitingą turėjusią austrę Sybille Bammer, o ketvirtoji turnyro raketė čekė Iveta Benesova pralaimėjo pirmąjį setą Andrea Petkovič iš Vokietijos 1:6 ir nebaigė mačo dėl traumos.

Kituose ketvirtadienio susitikimuose turnyro favoritė prancūzė Alize Cornet 3:6, 6:4, 6:1 įveikė austrę Patricią Mayr, o čekė Barbora Zahlavova Strycova 6:0, 6:3 sutriuškino ispanę Nurią Llagosterą Vives.

Trečiadienį pergales vienetų varžybų aštuntfinalyje iškovojo bei į ketvirtfinalį pateko slovakė Magdelena Rybarikova, vokietė Anna-Lena Groenefeld, austrė Yvonne Meusburger ir Jaroslava Švedova iš Kazachstano.

Kartu su pagrindiniu prizu turnyro nugalėtojai atiteks 37 tūkst. dolerių čekis bei 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.

Turnyre Slovėnijoje paaiškėjo visos ketvirtfinalio dalyvės

Slovėnijoje vykstančiame WTA serijos kitame moterų turnyre (Banka Koper Slovenia Open), kurio prizų fondą sudaro 220 tūkst. JAV dolerių, ketvirtadienį paaiškėjo likusios vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyvės.

Staigmeną aštuntfinalyje pateikė prancūzė Camille Pin, 6:4, 6:4 įveikusi aštuntąjį reitingą turėjusią Petrą Kvitovą.

Kituose susitikimuose penktoji pagal skirstymą italė Sara Errani 6:1, 6:1 sutriuškino čekę Klarą Zakopalovą, kita Italijos atstovė Alberta Brianti 6:4, 6:1 nugalėjo Olgą Govorcovą, o kroatė Petra Martič 6:1, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš rusę Vesną Manasijevą.

Be pagrindinio prizo, turnyro Slovėnijoje nugalėtojai atiteks 37 tūkst. dolerių čekis bei 200 įskaitinių WTA reitingo taškų.