Antroji vieta rinkimuose atiteko kanojininkams Raimundui Labuckui ir Tomui Gadeikiui, Europos kanojų ir baidarių irklavimo čempionate Vokietijoje 200 m dviviečių distancijoje iškovojusiems aukso medalius.

Jie užėmė antrąją vietą DELFI skaitytojų balsavime (467 balsai) ir susilaukė vieno eksperto simpatijų (4 taškai).

Trečiąją vietą užėmė kitas irkluotuojas Jevgenijus Šuklinas. Sportininkas Europos čempionate Vokietijoje 500 m vienviečių kanojų distancijoje iškovojo sidabro, o 200 m nuotolyje - bronzos medalį.

J. Šuklinas nesulaukė didesnio DELFI skaitytojų palaikymo (278 balsai), tačiau už jį balsavo trys ekspertai (3 taškai).

Ketvirtąją vietą rinkimuose užėmė jaunoji dziudo imtynininkė Renalda Gedutytė, kuri Europos jaunučių (iki 17 m.) pirmenybėse iškovojo aukso medalį. Jai savo simpatijas skyrė 402 DELFI skaitytojai (2 taškai).

Penktas rinkimuose šįkart liko lengvaatletis Rolandas Urbonas, kuris Europos aklųjų ir silpnaregių lengvosios atletikos čempionate disko metime iškovojo sidabro, o rutulio stūmime - bronzos medalį. Už jį balsavo 299 DELFI skaitytojai (1 taškas).

Birželio mėnesio rinkimų rezultatai: (DELFI apklausa, ekspertai, iš viso)

1. Margarita Čiuplytė 5 tšk. 2 tšk. 7 tšk.
2. Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis 3 tšk. 1 tšk. 4 tšk.
3. Jevgenijus Šuklinas 0 tšk. 3 tšk. 3 tšk.
4. Renalda Gedutytė 2 tšk. 0 tšk. 2 tšk.
5. Rolandas Urbonas 1 tšk. 0 tšk. 1 tšk.

Kiekviena vieną mėnesį geriausią Lietuvos mėnesio sportininką renka aštuoni ekspertai ir DELFI apklausos dalyviai. Pirmąją vietą DELFI apklausoje užėmęs atletas gauna penkis taškus, antrąją – trys, trečiąją – du, ketvirtąją - vieną. Eksperto balso vertė – vienas taškas.

Daugiausiai taškų surinkęs pretendentas tampa rinkimų laureatu. Jei du pretendentai surenka vienodą taškų skaičių, nugalėtoju tampa daugiau balsų DELFI apklausoje surinkęs sportininkas.

SPO:) ekspertų komisijos nariai: olimpiniai čempionai Modestas Paulauskas ir Gintautas Umaras, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Algirdas Raslanas, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentas Artūras Poviliūnas, Kauno S. Nėries vidurinės mokyklos direktorius Vladas Janiūnas, Lietuvos kūno kultūros akademijos senato pirmininkas Aleksas Stanislovaitis, Lietuvos sporto žurnalistų federacijos prezidentė Laima Janušonytė, SPO:) ir „Sporto“ vyriausiasis redaktorius Artūras Gimžauskas.

Šįkart rinkimuose nedalyvavo du ekspertai.