„Sūduva“ pirmavo 32-ąją minutę po Ramūno Radavičiaus įvarčio, bet dar iki pertraukos vilnietis Mindaugas Grigalevičius išlygino santykį. "Vėtra" užleido antrąją poziciją konkurentams iš Panevėžio.

Kitose turo rungtynėse „Šiauliai“ savo aikštėje minimaliu skirtumu 0:1 nusileido Panevėžio „Ekranui“. Pergalingą įvartį antrojo kėlinio pradžioje įmušė Dominykas Galkevičius.

Panevėžiečiai aplenkė „Vėtrą“ dviem taškais ir nuo lyderės „Sūduvos“ dabar atsilieka tik tašku.

Gargždų „Banga“ sutriuškino Pakruojo „Kruoją“ 3:0, o legionierius iš Nigerijos Israelis Awenayeri Douglasas atliko „hat-tricką“.

Tauragės „Tauras“ kukliai laimėjo prieš Kauno „LKKA ir Teledemą" 1:0.

Gargždų „Banga“ 3 – 0 Pakruojo „Kruoja“

30‘ [1 - 0] Israel Awenayeri Douglas

43‘ [2 - 0] Israel Awenayeri Douglas

82‘ [3 - 0] Israel Awenayeri Douglas

Tauragės „Tauras“ 1 – 0 „Kauno LKKA ir Teledema“

52‘ [1 – 0] Artūras Rimkevičius

“Šiauliai“ 0 – 1 Panevėžio „Ekranas“