Moterų sprinto finale Audra Dagelytė 100 m nubėgo per 11,71 sekundės ir nusileido tik Uzbekistano sprinterei Guzel Chubijevai (11,50 sek.).

Trečia finišavo Mergelių salų bėgikė Valma Bass (11,82 sek.), Edita Lingytė (12,03 sek.) liko penkta.

Trečią vietą šuolių į aukštį varžybose užėmė Karina Vnukova. Įveikusi 180 cm aukštį ji trečiąją poziciją pasidalijo su šveicare Beatrice Lundmark.

Nugalėtoja tapo ispanė Rhth Beitia (197 cm), o antrą vietą užėmė lenkė Karolina Gronau (180 cm).

Vyrų 100 m bėgimo finale penktas finišavo Rytis Sakalauskas. Jis nuotolį nubėgo per 10,46 sekundės ir pagerino asmeninį rekordą. Beje, tai ketvirtas rezultatas šalies sprinterių istorijoje. Greičiau už jį bėgo tik Kastytis Klimas (10,33 sek. - 1992 metais Vilniuje), Eimantas Skrabulis (10,35 sek. - 1989 metais Volgograde, Rusija) ir Martynas Jurgilas (10,41 sek. - prieš devynias dienas Šiauliuose).

Nugalėtoju tapo italas Giovanni Tomasicchio (10,34 sek.), aplenkęs prizininkais tapusius Nigerijos sprinterius Josephą Obinną Metu (10,38 sek.) ir Uchenną Emedolu (10,41 sek.).

Septintas finale finišavo Žilvinas Adomavičius (10,62 sek.), o kvalifikacinėse varžybose per 11,62 sek. šį nuotolį nubėgęs Martynas Jurgilas patyrė traumą.

Antrą vietą Baltarusijoje vykstančiose "Ravilios Agletdinovos memorialo" varžybose užėmė Živilė Balčiūnaitė. Ji 10000 m nuotolį nubėgo per 34 minutes 21,60 sekundės ir 31,69 sekundės pralaimėjo nugalėtojai baltarusei Svetlanai Kudelič.

Vokietijoje 16-ą kartą vykusiose "Stadionfest" varžybose Irina Krakoviak 800 m nubėgo per 2 minutes 4,38 sekundės ir finišavo trečia.

Nugalėtoja tapo vokietė Janina Goldfuss - 2 min. 3,20 sek.