Likus dviem minutėms iki antro kėlinio pabaigos buvo lygu 21:21, bet po minutės pertraukėlės ukrainiečiai atitrūko - 23:21.

Mūsiškiai lipo priešininkams ant kulnų 22:23 ir 23:24, bet išlyginti rezultato jiems taip ir nepavyko nepavyko.

Nesulaikomas lietuvių gretose buvo Vaidas Klimčiauskas, pelnęs net 10 įvarčių.

Rezultatas:

Ukraina – Lietuva 24:23 (11:9)

Statistika:

Ukraina: V. Nat 9, S. Onufrijenko 8, S. Liubčenko 3, O. Gančev 1, M. Krivčykov 1, V. Ločman 1 (2 min.), J. Petrenko 1, A. Višnevskij, O. Pedan, O. Šveliov (2 min.), A. Nataliuk (2+2+2 min.), V. Bražnik, S. Sulima.

Lietuva: Vaidas Klimčiauskas 10, Augustas Strazdas 3 (2 min.), Aurelijus Sabonis 2 (2+2 min.), Valdas Novickis 2, Andrius Žigelis 2, Mindaugas Andriuška 1 (2 min.), Robertas Švedas 1, Rolandas Bernatonis 1, Aidenas Malašinskas 1, Aurimas Frolovas, Gintaras Cibulskis; vartininkai Arūnas Vaškevičius (2 min.) ir Almantas Savonis.

VII-osios atrankos grupės turnyro lentelė:

1. Olandija 6 3 2 1 168:133 8
2. Ispanija 4 3 0 1 118:93 6
3. Ukraina 4 3 0 1 110:91 6
4. Lietuva 4 1 2 1 94:92 4
5. Kipras 6 0 0 6 119:200 0

Kitose atrankos turnyro rungtynėse birželio 13 d. Lietuvos rinktinė Utenoje jėgas išmėgins su Kipro ekipa.

2010-ų metų Europos čempionatas vyks Austrijoje.