Kvalifikacinėse varžybose V. Janušaitis šį nuotolį nuplaukė per 2 min. 4,23 sek. ir buvo trečias.

V. Janušaitis pirmajame "Mare Nostrum" varžybų etape startavo dar keturiose distancijose.

Pirmąją varžybų dieną 50 m nugara kvalifikacijoje jis įveikė per 27,20 sekundės ir su kitu Didžiosios Britanijos plaukiku Matthew Bowe pasidalijo 14-ąją poziciją bei į pagrindinį finalą nepateko.

100 m nugara lietuvis kvalifikacijoje įveikė per 57,22 sekundės ir pateko į B finalą, kuriame jis nuotolį nuplaukė per 56,93 sek. ir buvo antras, o bendroje įskaitoje užėmė dešimtą vietą.

Prasčiausiai V. Janušaičiui sekėsi plaukti 200 m laisvuoju stiliumi. Jis kvalifikacinėse varžybose sugaišo 1 minutę 53,87 sekundės ir liko 28-as tarp 63-jų dalyvių bei į finalą nepateko.

Antrasis "Mare Nostrum 2009" varžybų etapas vyks Kanuose (Prancūzija) prasidės jau antradienį.