„Vėtra“ Kaune rezultatu 2:0 nugalėjo vietos „LKKA-Teledema“ vienuolikę. Įvarčius svečiams pelnė Evaldas Grigaitis (37 min.) ir Tadas Kijanskas (85 min. 11 m b.).

Tuo metu „Sūduva“ ir „Banga“ Gargžduose išsiskyrė be įvarčių. Be to marijampoliečiai beveik visą mačą turėjo žaisti dešimčia, nes jau 13-ą minutę iš aikštės buvo išvytas Mantas Samusiovas.

Kituose susitikimuose čempiono titulą ginantis ir trečioje vietoje žengiantis Panevėžio „Ekranas“ turėjo tenkintis tik lygiosiomis, o Tauragės „Tauro“ komanda švnetė pergalę.

Panevėžiečiai svečiuose 0:1 atsiliko mače su Pakruojo „Kruojos“ vienuolike, tačiau įmušė du įvarčius per 3 minutes ir išsiveržė į priekį 2:1. Vis dėlto jau per teisėjo pridėtą laiką aikštės šeimininkai rezultatą išlygino - 2:2.

Aikštės šeimininkai pirmavo po Lauro Januševičiaus tikslaus smūgio (47 min.), o lemiamą įvartį įmušė Kęstutis Zeniauskas (90 min.). „Ekranui“ įvarčius pelnė Egidijus Varnas (59 min.) bei Deimantas Bička (61 min. 11 m b.).

Tuo metu „Tauras“ savo žiūrovų akivaizdoje minimalia persvara 1:0 įveikė „Šiaulius“. Įvartį įmušė Jaunius Mockus (70 min.).

80-ą min. iš aikštės buvo pašalintas Tauragės komandos atstovas Artūras Rimkevičius.

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1.„Vėtra“ 8 6 1 1 21-6 19
2.„Sūduva“ 8 5 3 0 21-3 18
3.„Ekranas“ 8 4 3 1 14-7 15
4.„Šiauliai“ 8 3 0 5 7-10 9
5.„Tauras“ 8 2 2 4 6-7 8
6.„Banga“ 8 2 2 4 4-14 8
7.„Kruoja“ 8 1 3 4 9-23 6
8.„LKKA-Teledema“ 8 1 2 5 6-18 5