Dar vieną staigmeną pateikė prancūzė Amelie Mauresmo. Ji aštuntfinalyje 1:6, 6:4, 6:2 nugalėjo trečiąjį reitingą turėjusią olimpinę čempionę rusę Jeleną Dementjevą.

Kitų moterų susitikimų rezultatai:

šešioliktfinalis

7-Viktorija Azarenka (Baltarusija) - Peng Shuai (Kinija) 6:4, 6:1;

Alona Bondarenko (Ukraina) - 6-Svetlana Kusnecova (Rusija) 6:3, 6:2;

aštuntfinalis

Vera Duševina (Rusija) - Francesca Schiavone (Italija) 6:3, 4:6, 6:2;

Patty Schnyder (Šveicarija) - 8-Nadia Petrova (Rusija) 6:4, 6:7 (2:7), 7:6 (7:5);

Pergales antrajame vyrų vienetų varžybų rate trečiadienį iškovojo ir abu pirmojo ketverto žaidėjai: 2005-aisiais šį turnyrą laimėjęs ir šiemet favoritu laikomas ispanas Rafaelis Nadalis 6:3, 6:1 sutriuškino austrą Jurgeną Melzerį, o trečias pagal skirstymą serbas Novakas Djokovičius 6:3, 6:3 nugalėjo ispaną Oscarą Hernandezą.

Kitų vyrų mačų rezultatai:

5-Juan Martin Del Potro (Argentina) - Tomas Berdych (Čekija) 6:2, 4:1 - čeko trauma;

Andreas Seppi (Italija) - Sam Querrey (JAV) 6:3, 4:6, 6:4;

Philip Kohlschreiber (Vokietija) - 13-Marin Čilič (Kroatija) 6:1, 6:7 (5:7), 7:6 (7:2).