12-ąją minutę Seydou Keita smūgiavo iš už baudos aikštelės ribų ir kamuolys įskriejo į vartus.

Tačiau 22-ąją minutę "Villarreal" taip pat atsakė įvarčiu, kai pasižymėjo Joseba Llorente.

"Barcelona" netrukus pelnė ir antrąjį įvartį - po Andreso Iniestos perdavimo pasižymėjo S.Eto'o.

45-ąją minutę įvartį pelnė gynėjas Dani Alvesas ir komandos ilsėtis išėjo rezultatui esant 3:1 "Barcelona" ekipos naudai.

77-ąją mačo minutę arbitras užfiksavo Erico Abidalio pražangą baudos aikštelėje prieš Joseba Llorente bei parodė gynėjui raudoną kortelę, kartu skirdamas ir 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus. Jį sėkmingai realizavo Mati Fernandezas ir rezultatas tapo 2:3.

Nuo tos minutės "Villarreal" pajautė, kad gali išplėšti tašką ir ėmė spausti "Barcelona" klubą ir jau per teisėjo pridėtą laiką J. Llorente pelnė išlyginamąjį įvartį 3:3.

"Barcelona" pergalės atveju būtų užsitikrinusi šalies čempionato nugalėtojos titulą. Tuo tarpu dabar katalonams kito turo rungtynėse prieš "Mallorca" ekipa reikia iškovoti bent tašką.

"Barcelona" 3 - 3 "Villarreal"

12' [1 - 0] Seydou Keita

22' [1 - 1] Joseba Llorente

36' [2 - 1] Samuel Eto'o

45' [3 - 1] Daniel Alves

78' [3 - 3] Matias Fernandez (iš 11 metrų baudinio)

90' [3 - 3] Joseba Llorente

77' iš aikštės pašalintas Eric Abidal ("Barcelona")

"Recreativo" 1 - 2 La Korunijos "Deportivo"

17' [0 - 1] Joan Verdu

43' [1 - 1] Adrian

49' [1 - 2] Pablo Alvarez

"Malaga" 1 - 0 Santandero "Racing"

87' [1 - 0] Alberto Luque

"Valladolid: 0 - 0 "Numancia"

Madrido "Getafe" 3 - 0 Pamplonos "Osasuna"

26' [1 - 0] Esteban Granero (iš 11 metrų baudinio)

48' [2 - 0] Esteban Granero

52' [3 - 0] Ikechukwu Uche

25' iš aikštės pašalintas Miguel Flano ("Osasuna")

60' iš aikštės pašalintas Adrian Gonzalez ("Getafe")

"Almeria" 3 - 1 Chichono "Sporting"

16' [0 - 1] Gonzalez Carmelo

27' [1 - 1] Miguel Nieto

55' [2 - 1] Kalu Uche

90' [3 - 1] Pablo Piatti

Madrido "Atletico" 3 - 2 Barselonos "Espanyol"

38' [0 - 1] Anderson Luis de Carvalho Nene (11 m)

40' [0 - 2] Daniel Jarque

53' [1 - 2] Diego Forlan

60' [2 - 2] Sergio Aguero

90' [3 - 2] Diego Forlan