"Sūduva" pirmavo po Povilo Lukšio įvarčio 14-ąją minutę, bet netrukus - 26-ąją minutę - Deimantas Bička santykį išlygino.

Tai buvo pirmasis "Sūduvos" praleistas įvartis šį sezoną.

"Sūduva": Saulius Klevinskas, Vaidas Slavickas, Mantas Samusiovas, Marius Skinderis, Alfredas Skroblas, Povilas Leimonas, Giedrius Slavickas (79‘ Andrius Burokas), Andrius Urbšys, Eivinas Zagurskas (59‘ Povilas Krasnovas), Mindaugas Gardzijauskas, Povilas Lukšys.

"Ekranas": Vytautas Černiauskas, Giedrius Tomkevičius, Dainius Gleveckas, Taavi Rahn, Dušanas Matovičius, Andrius Arlauskas, Žilvinas Banys (68‘ Deividas Padaigis), Deimantas Bička, Sergejus Pogrebanas, Valdas Trakys, Dominykas Galkevičius (46‘ Egidijus Varnas).

Kitame mače Vilniaus "Vėtra" namuose sutriuškino Pakruojo "Kruoją" 6:1, o vilnietis Tadas Kijanskas atliko "hattrick'ą", visus įvarčius įmušęs iš 11 metrų baudinių.

Beje, "Kruoja" pirmavo po Raimodo Vilėniškio įvarčio.

Likusiose rungtynėse Tauragės "Tauras" ir Gargždų "Banga" sužaidė be įvarčių 0:0, o "Šiauliai" savo aikštėje pralaimėjo Kauno "LKKA ir Teledema" ekipai 0:1.

"Sūduva" 1 - 1 "Ekranas"

14‘ [1 - 0] Povilas Lukšys

26‘ [1 - 1] Deimantas Bička

Vilniaus "Vėtra" - Pakruojo "Kruoja" 6:1

6‘ [0 - 1] Raimondas Vilėniškis (11 m)

7‘ [1 - 1] Nerijus Vasiliauskas

16‘ [2 - 1] Tadas Kijanskas (11 m)

33‘ [3 - 1] Mindaugas Grigalevičius