Maratono nugalėtojais tapo Kenijos stajeriai - Fridah Jepkite Too (2:35:47) bei Evansas Kipkogei Ruto (2:10:47).

Kitų Lietuvos lengvaatlečių pastarieji startai:

Lincolne (Nebraskos valstija, JAV) Mantas Šilkauskas pagerino asmeninį rekordą, 200 m nubėgęs per 21.62 sek. Tai - vienuoliktas rezultatas Lietuvoje per visą istoriją.

Naujosios Anglijos (JAV) III diviziono studentų čempionate Olga Kondratjeva užėmė 4-ąją vietą 1500 m bėgime (4:39.82).

Matare (Ispanija) vyko Katalonijos klubų lygos finalo varžybos. Sonata Milušauskaitė ("FC Barcelona") be didesnės konkurencijos laimėjo 5000 m sportinį ėjimą (24:40.82).

XXXII krose "Trofeo San Miguel de Oia" Galisijos provincijoje (Ispanija) antras finišavo Robertas Geralavičius.