Pirmasis įvartis buvo pelnytas 13-ąją minutę, kai "Real" puolėjas Gonzalo Higuainas smūgiu galva nuginklavo Victorą Valdesą.

Thierry Henry netrukus pelnė įvartį, gavęs puikų Lionelio Messi perdavimą.

Jau po kelių minučių katalonai pirmavo, kaip pasižymėjo Carlesas Puyolis, kuriam tai buvo tik pirmasis įvartis šiame šalies čempionato sezone.

Savo įvartį mače L. Messi pelnė 35 minutę, kai pasinaudojo puikiu Xavi perdavimu ir komandos ilsėtis išėjo 3:1 svečių naudai.

"Real" nebuvo linkę pasiduoti ir 56 minutę rezultatą sušvelnino - po Arjeno Robbeno perdavimo į baudos aikštelę smūgiu galva pasižymėjo Sergio Ramosas.

Tačiau jau po dviejų minučių "Real" vaikiškai suklydo gynyboje ir dar vieną įvartį įmušė T. Henry.

75 minutę L. Messi smeigė dar vieną vinį į "Real" karstą, o šeimininkus galutinai sužlugdė 83 minutę tikslus gynėjo Gerardo Pique smūgis.

"Real" gynyba šiame mače atrodė tiesiog tragiškai, o "Barcelona" tuo pasinaudojo bei šventė pergalę, kuri juos jau visiškai priartina prie šalies čempionų titulo.

Madrido "Real" 2 - 6 "Barcelona"

13' [1 - 0] Gonzalo Higuain

17' [1 - 1] Thierry Henry

20' [1 - 2] Carles Puyol

35' [1 - 3] Lionel Messi

55' [2 - 3] Sergio Ramos

57' [2 - 4] Thierry Henry

74' [2 - 5] Lionel Messi

83' [2 - 6] Gerard Pique

"Villarreal" 0 - 2 "Sevilla"

58' [0 - 1] Luis Fabiano

85' [0 - 2] Frederic Kanoute

73' iš aikštės pašalintas Abdoulay Konko ("Sevilla")

"Numancia" 2 - 0 "Malaga"

2' [1 - 0] Juan Carlos Moreno

61' [2 - 0] Javier Del Pino

53' iš aikštės pašalintas Asier Goiria ("Numancia")

1 Barcelona 34 27 4 3 100-28 85
2 Real 34 25 3 6 79-41 78
3 Sevilla 34 18 6 10 48-38 60
4 Valencia 33 16 8 9 62-47 56
5 Villarreal 34 15 10 9 49-46 55
6 Atletico 33 15 7 11 67-54 52
7 Malaga 34 14 9 11 52-53 51
8 Deportivo 33 14 8 11 43-43 50