Amerikiečiams įvarčius pelnė Kyle'asd Okposo (04:02 min.), Davidas Backesas (10:38), Ryanas Shannonas (24:57), Keithas Ballardas (27:29), Patrickas O'Sullivanas (30:31) ir Jackas Johnsonas (49:55).

Prancūzų gretose pasižymėjo Yorickas Treille (29:41) ir Pierre'as Edouardas Bellemare'as (31:47).

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1 Rusija 3 2 1 0 0 17:9 8
2 JAV 3 2 0 1 0 15:10 7
3 Latvija 3 0 2 0 1 7:7 4
4 Švedija 3 0 1 2 0 13:14 4
5 Šveicarija 3 1 0 1 1 4:6 4
6 Prancūzija 3 0 0 0 3 4:14 0

F grupės rungtynėse Suomija per pratęsimą įveikė Slovakiją 2:1 (1-0, 0-1, 0-0, 1-0).

Abu įvarčius suomiams pelnė komandos kapitonas Sami Kapanenas (15:05 ir 63:39 min.), o rezultatą buv išlyginęs Lubošas Bartecko (22:01).

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1 Kanada 3 3 0 0 0 18:5 9
2 Suomija 3 2 1 0 0 11:4 8
3 Baltarusija 3 0 2 0 1 6:9 4
4 Čekija 3 1 0 0 2 9:11 3
5 Slovakija 3 0 0 2 1 5:11 2
6 Norvegija 3 0 0 1 2 4:13 1