Svečiai pirmajame kėlinyje rungtyniavo labai sėkmingai ir 33 minutę pirmavo jau 0-2 - iš pradžių, 29 minutę, kamuolį į tinklą iš arti pasiuntė puolėjas Darrenas Bentas, o dar po kelių akimirkų po Aarono Lennono perdavimo pasižymėjo Luka Modričius.

Bet po didžiosios pertraukos "Man Utd" perėmė iniciatyvą ir 57 minutę rezultatas buvo sušvelnintas - kontraversišką 11 metrų baudinį po vartininko Heurelho Gomeso pražangos prieš Michaelą Carricką realizavo Cristiano Ronaldo.

67 minutę Wayne'as Rooney tiksliu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų išlygino santykį, o jau kitos atakos metu po to paties Rooney perdavimo galva "Man Utd" į priekį išvedė Cristiano Ronaldo.

Sutrikę svečiai negalėjo nieko priešpastatyti galingai varžovų bangai ir netrukus praleido dar du įvarčius.

71 minutę dar kartą pasižymėjo Rooney, šiaip taip pasiuntęs kamuolį į vartus nepaisant desperatiškų gynėjo Jonathano Woodgate'o pastangų, o 79 minutę triuškinimą baigė Dimitaras Berbatovas - nors pirmąjį bulgaro smūgį vartininkas atrėmė, puolėjas be vargo pasižymėjo antruoju bandymu.

"Man Utd" 5 - 2 Londono "Tottenham"

29' [0 - 1] Darren Bent

32' [0 - 2] Luka Modric

57' [1 - 2] Cristiano Ronaldo (iš 11 metrų baudinio)

67' [2 - 2] Wayne Rooney

68' [3 - 2] Cristiano Ronaldo

71' [4 - 2] Wayne Rooney

79' [5 - 2] Dimitar Berbatov

"Hull" 1 - 3 "Liverpool"

45' [0 - 1] Xabi Alonso

63' [0 - 2] Dirk Kuyt

72' [1 - 2] Geovanni

89' [1 - 3] Dirk Kuyt

59' iš aikštės pašalintas Craig Folan ("Hull")

"Bolton" 1 - 1 Birmingemo "Aston Villa"

43' [0 - 1] Ashley Young

60' [1 - 1] Tamir Cohen

Liverpulio "Everton" 1 - 2 "Man City"

35' [0 - 1] Robinho

54' [0 - 2] Stephen Ireland

90' [1 - 2] Dan Gosling

Londono "Fulham" 1 - 0 "Stoke"

29' [1 - 0] Eric Nevland

"West Bromwich" 3 - 0 "Sunderland"

40' [1 - 0] Jonas Olsson

58' [2 - 0] Chris Brunt

88' [3 - 0] Juan Carlos Menseguez

Londono "West Ham" 0 - 1 Londono "Chelsea"

55' [0 - 1] Salomon Kalou

70' Mark Noble ("West Ham") nerealizavo 11 metrų baudinio