Į priekį šeimininkai išsiveržė jau trečiają minutę, kai tiksliu smūgiu pasižymėjo Andresas Iniesta.

Po keturiolikos minučių "Barca" padvigubino persvarą, kai po A. Iniestos perdavimo įmušė puolėjas Samuelis Eto'o. Iškart po petraukos "Barca" jau pirmavo 3:0 - po to paties A. Iniestos perdavimo pasižymėjo saugas Xavi.

Po penkių minučių "Barcelona" pradėjo triuškinti svečius, kai po vis nenuilstančio A. Iniestos perdavimo įvartį pelnė Thierry Henry. Iki pat finalinios teisėjo švilpuko rezultatas nepakito ir šeimininkai šventė dar vieną puikią pergalę.

Penktą pergalė iš eilės iškovojo atsigaunanti "Valencia" ekipa, kuri šįsyk išvykoje 2:1 įveikė Sevilijos "Real Betis" klubą.

Mačą truputį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, sukūrę kelias pavojingas situacijas, kurių smaigalyje buvo Alberto Rivera. Vis tik svečių vartininko Cesaro nuginkluoti nepavyko.

Prieš pat pertrauką pavojingai į "Valencia" vartus smūgiavo ir Markas Gonzalezas, tačiau saugo bandymą atrėmė Cesaras. Ilsėtis komandos išėjo esant lygiam rezultatui 0:0.

Vis dėlto pirmieji įvartį rungtynėse pelnė svečiai - 66-ą minutę tiksliu Juano Matos perdavimu pasinaudojo Davidas Villa bei nuginklavo vartininką Ricardo.

Po dešimties minučių svečiai pirmavo jau 2:0, kai antrajį savo įvartį mače pridėjo D. Villa. Nors "Real Betis" dar pelnė paguodos įvartį, kurio autoriumi po Juanmos perdavimu tapo Ricardo Oliveira, tačiau tai komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Sevilijos "Real Betis" 1 - 2 "Valencia"

66' [0 - 1] David Villa
79' [0 - 2] David Villa
89' [1 - 2] Ricardo Oliveira

La Korunijos "Deportivo" 2 - 0 "Almeria"

49' [1 - 0] Joan Verdu
68' [2 - 0] Nouioui Lassad

Pamplonos "Osasuna" 2 - 3 "Malaga"

4' [0 - 1] Antonio Apono (11 m b.)
18' [1 - 1] Jaroslav Plasil
33' [2 - 1] Javad Nekounam
72' [2 - 2] Manuel Ortiz Toribio Lolo
77' [2 - 3] Salva Ballesta

41' iš aikštės pašalintas Paxti Martinez Punal ("Osasuna")
45' iš aikštės pašalintas Jesus Gamez ("Malaga")
69' iš aikštės pašalintas Jose Josetxo ("Osasuna")
89' iš aikštės pašalintas Vadocz ("Osasuna").

"Barcelona" 4 - 0 "Sevilla"

3' [1 - 0] Andres Iniesta
17' [2 - 0] Samuel Eto'o
49' [3 - 0] Xavi
54' [4 - 0] Thierry Henry

Turnyrinė lentelė po šių rungtynių: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Barcelona 32 26 3 3 92-24 81
2. Real 32 24 3 5 73-33 75
3. Sevilla 32 17 6 9 44-34 57
4. Valencia 32 16 7 9 60-45 55
5. Malaga 32 14 8 10 51-50 50
6. Atletico 31 14 7 10 63-48 49
7. Villarreal 31 13 10 8 45-42 49
8. Deportivo 32 14 7 11 42-42 49