Dvikovą katalonai pradėjo labai sėkmingai ir sužaidus vos 42 sekundes Thierry Henry prasiveržė kairiuoju kraštu bei skersavo kamuolį į baudos aikštelę, kur jo jau laukė ir įvartį įmušė Andresas Iniesta.

Nors 65 minutę tikslus T. Henry smūgis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės, jau po kelių akimirkų švieslentėje degė rezultatas 2:0. Po A. Iniestos smūgio kamuolys, atsimušęs į gynėją Nasiefą Morrisą, įskriejo į vartus.

81 minutę 11 metrų baudinio nesugebėjo realizuoti Lionelis Messi - jo bandymą atrėmė vartininkas.

"Barcelona" 2 - 0 "Recreativo"

1' [1 - 0] Andres Iniesta

66' [2 - 0] Nasief Morris (į savus vartus)

81' Lionel Messi ("Barcelona") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Villarreal" 0 - 2 "Malaga"

38' [0 - 1] Sergio Duda

86' [0 - 2] Eliseu

1 Barcelona 30 24 3 3 87-24 +63 75
2 Real 29 21 3 5 67-31 +36 66
3 Sevilla 29 17 6 6 43-26 +17 57
4 Villarreal 30 13 9 8 45-42 +3 48
5 Valencia 29 13 7 9 52-41 +11 46
6 Malaga 30 13 7 10 47-47 0 46
7 Atletico M. 29 12 7 10 58-47 +11 43