Jau 18-ąją minutę "Lyon" klubas išsiveržė į priekį, kai įvartį pelnė gynėjas Jeanas-Alainas Boumsongas, o po to dar du įvarčius įmušė sportinę formą atgaunantis Karimas Benzema.

Paguodos įvartį "Le Mans" gretose pasiekė 78-ąją minutę pasižymėjęs Anthony Le Tallecas.

Į antrąją vietą bent laikinai pakilo "Bordeaux" ekipa, namuose po atkaklios kovos minimaliu rezultatu 1:0 įveikusi "Nancy" klubą. Vienintelį mačo įvartį priešpaskutinę mačo minutę pelnė marokietis Marouane`as Chamakhas.

Svarbią pergalę iškovojo paskutinėje vietoje esanti "Le Havre" ekipa, išvykoje kiek netikėtai 1:0 įveikusi "Monaco" klubą. Net ir iškovojus tris taškus "Le Havre" komandai iki saugios 17-osios pozicijos dar trūksta trijų pergalių, t.y. lygiai pusės tiek, kiek ji sugebėjo iškovoti per 30 rungtynių.

30-ojo turo rezultatai:

"Le Mans" 1 - 3 "Lyon"

18` [0 - 1] Jean-Alain Boumsong

44` [0 - 2] Karim Benzema

57` [0 - 3] Karim Benzema

78` [1 - 3] Anthony Le Tallec

"Bordeaux" 1 - 0 "Nancy"

89` [1 - 0] Marouane Chamakh

57` Frederic Biancalani ("Nancy") pašalintas iš aikštės

"Monaco" 0 - 1 "Havre"

74` [0 - 1] Massamba Lo Sambou

90` Dario Simič ("Monaco") pašalintas iš aikštės

"Grenoble" 1 - 3 "Lorient"

29` [0 - 1] Kevin Gameiro

51` [0 - 2] Gabriel Obertan

71` [1 - 2] Nassim Akrour

78` [1 - 3] Morgan Amalfitano

"Nantes" 0 - 2 "Lille"

45` [0 - 1] Fernandes Michel Bastos (iš 11m.)

57` [0 - 2] Robert Vittek

"Valenciennes" 2 - 0 "PSG"

1` [1 - 0] Jean-Claude Darcheville

69` [2 - 0] Jean-Claude Darcheville (iš 11m.)

"Caen" 0 - 0 "Toulouse"