Dėl vietos finale R. Ousephas susitiks su šeštąja turnyro rakete danu Peteriu Mikkelsenu, kuris ketvirtfinalyje 21:19, 21:15 nugalėjo tėvynainį Christianą Lindą Thomseną.

Pirmajame turnyro Suomijoje rate K. Navickas 13:21, 21:8, 21:17 įveikė tik po kvalifikacinių varžybų į pagrindinį turnyrą patekusį daną Kristianą Midtgaardą, o aštuntfinalyje 19:21, 21:16, 21:15 nugalėjo ukrainietį Valerijų Astraščenkovą.

Lietuvos badmintonininkai pralaimėjo pirmąjį Europos jaunimo komandų čempionato mačą

Nesėkmę Italijoje vykstančių Europos jaunimo (iki 19 metų) badmintono komandų pirmenybių pirmajame mače patyrė Lietuvos rinktinė.

Šeštadienį jaunieji Lietuvos badmintonininkai pirmąjį keturių komandų 2 grupės mačą net 0:5 pralaimėjusi Olandijos bendraamžiams:

Edgaras Slušnys ir Oksana Jaciuk - Jelle Maas ir Thamar Peters 17:21, 7:21;

Ramūnas Stapušaitis - Jordy Hilbink 11:21, 6:21;

Gerda Voitechovakaja - Yik Man Wong 15:21, 6:21;

R. Stapušaitis ir E. Slušnys - Jacco Arends ir Jelle Maas 9:21, 9:21;

G. Voitechovskaja ir O. Jaciuk - Iris Tabeling ir Selena Piek 16:21, 8:21.

Šeštadienį antrojo turo susitikimą Lietuvos ekipa žais su Portugalijos rinktine, kuri pirmąsias rungtynes 3:2 laimėjo prieš Vengrijos komandą.

Iš viso čempionate dalyvauja 28-ios į keturias grupes suskirstytos komandos. Į pirmenybių finalo etapą pateks tik grupių nugalėtojos.