Rusijos vicečempionai svečiuose 105:72 (28:24, 19:17, 26:19, 32:12) nugalėjo tryliktoje vietoje esančią "Magic" Great Danes" (Danija) ekipą ir nepriklausomai nuo likusių dviejų susitikimų užsitikrino vietą finalinio ketverto varžybose Permėje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Sergejus Čikalkinas - 22 taškai ir Rytis Vaišvila - 18 taškų. Be to R.Vaišvila per 35 minutes po krepšiais atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

Tomas Pačėsas per 26 žaidimo minutes pelnė 8 taškus ir 8 kartus rezultatyviai komandos draugams perdavė kamuolį. Šeimininkų ekipoje išsiskyrė Deonas Lutonas (21 tšk.) ir Ericas Bellas (Erikas Belas, 20 tšk.).

Antrose dienos rungtynėse "Ventspils" (Latvija) krepšininkai namuose 94:88 (23:19, 26:27, 24:18, 21:24) nugalėjo Norčiopingo "Dolphins" (Švedija) ekipą.

Laimėję septintąsias rungtynes iš 14-os, "Ventspils" krepšininkai pakilo į septintąją turnyro lentelės vietą. "Dolphins" - 3 pergalės ir 10 pralaimėjimų - priešpaskutinė - penkiolikta.