Moterų asmeninių 3000 m persekiojimo lenktynių finale dėl trečiosios vietos 22-ejų metų V. Sereikaitė distanciją įveikė per 3 min. 33,853 sek. ir iškovojo bronzos medalį, aplenkdama britę Joanną Rowsell (3 min. 35,209 sek.).

Kvalifikacijoje Lietuvos sportininkė taip pat pasiekė trečią rezultatą.

Aukso medalį iškovojo Alisson Shanks iš Naujosios Zelandijos (3 min. 29,807 sek.) finale nugalėjusi britę Wendy Houvenaghel (3:32,174).

Pasaulio čempionate Lietuvai atstovauja S. Krupeckaitė, Svetlana Pauliukaitė, V. Sereikaitė, Gintarė Gaivenytė ir Aušrinė Trebaitė.

S. Krupeckaitė Lenkijoje dar dalyvaus trijose čempionato rungtyse - sprinto, keirino bei komandų (kartu G. Gaivenyte) sprinto lenktynėse.

V. Sereikaitė startuos ir pirmą kartą pasaulio čempionate vyksiančiose daugiakovės varžybose, kurias sudaro - sprinto, skrečo, 2 km persekiojimo, grupinės ir 500 m atskiro starto lenktynių rungtys.

S. Pauliukaitė dalyvaus grupinėse lenktynėse.

Lietuvos dviratininkės dar gali varžytis komandų 3 km persekiojimo lenktynėse, o G. Gaivenytė - ir sprinto rungtyje.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.