26-erių metų Lietuvos dviratininkė 500 metrų atskiro starto lenktynėse pranoko visas varžoves. Distanciją ji įveikė per 33,296 sek. (vid. gretis 54,060 km/h) ir pasiekė naują planetos rekordą, senąjį pagerinusi 0,292 sek.

Antra finišavo buvusio pasaulio rekordo autorė australė Anna Meares (33,796 sek.), bronzos medalis atiteko britei Victoriai Pendleton (34,102 sek.).

Varžybose dalyvavo 23 sportininkės.

Čempionato organizatoriai pažymėjo, kad tokioje trumpoje trasoje pagerinti pasaulio rekordą daugiau nei 2 dešimtosiomis sekundės dalimis yra tiesiog neįtikėtinas rezultatas. Senasis A. Meares rekordas laikėsi beveik dvejus metus - nuo 2007 metų kovo 31-osios.

Trečiadienio vakarą moterų asmeninėse 3000 m persekiojimo lenktynėse bronzos medalį iškovojo Vilija Sereikaitė.

Pernai pasaulio čempionate Mančesteryje (Anglija) S. Krupeckaitė pasidabino dviem sidabro medaliais (sprinto varžybose ir 500 m atskiro starto lenktynėse).

Pasaulio čempionate Lietuvai atstovauja S. Krupeckaitė, Svetlana Pauliukaitė, V. Sereikaitė, Gintarė Gaivenytė ir Aušrinė Trebaitė.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.