Moterų asmeninių 3000 m persekiojimo lenktynių kvalifikacijoje 9-oje poroje 22-ejų metų Vilija Sereikaitė išvystė vidutinį 50,4 km/val. greitį, distanciją įveikė per 3 minutes 33,935 sekundės, nugalėjo savo porininkę vokietę Vereną Joos (3:42,611, 48,5 km/val.) ir pasiekė trečią rezultatą.

V. Sereikaitė dabar su brite Joanna Rowsell (3:35,028, 50,2 km/val.) kovos dėl bronzos medalio.

20-metė Aušrinė Trebaitė trečiame važiavime nuotolį įveikė per 3 min. 45,160 sek, vidutiniu 47,9 km/val. greičiu ir pralaimėjo savo porininkei Leire Olaberria Dorronsoro iš Ispanijos (3:41,176, 48,8 km/val.). Galutinėje įskaitoje lietuvė liko 15-a.

Iš viso atrankoje dalyvavo 21 dviratininkė.

Į finalą pateko du geriausius rezultatus pasiekusios sportininkės britė Wendy Houvenaghel (3:29,491, 51,5 km/val.) ir Alison Shanks iš Naujosios Zelandijos (3:31,063, 51,1 km/val.).

500 metrų atskiro starto lenktynėse trečiadienį priešpaskutinė tarp 22 konkurenčių startuos 26-erių metų Simona Krupeckaitė.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.